Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok által megadott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok által megadott férfi magassági limitek felszínességre vallnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:40
 11/91 anonim ***** válasza:
0%
#9 Van pajzsmirigybeteg ismerősöm, nagyon jó alakja van. Szóval ez nem kifogás.
2023. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:

11

Nem érted a lényeget... Attól, hogy valaki nem tehet a rondaságáról, attól te jobban tudsz vonzódni hozzá?


Erre válaszolj.

2023. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
100%
Mert... nem ugyanaz a "pajzsmirigybetegsége" mindenkinek.
2023. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
92%
Én nem felszínesnek szoktam nevezni a férfiak testsúly elvárásait, hanem valósággal nem összeegyeztethetőnek. Ha valaki 170 centis nőre vár, aki 45 kilós és izmos, az sokáig fog várni.
2023. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
7%

Hú. Érdekes ISMÉT látni, hogy a nők által előadott elvárásokat felpontozzák, a férfiak által előadott ugyanolyan szintű elvárásokat lepontozzák.

Így azért nehéz belőni, hogy most konkrétan 1-1 elvárás felszínes, vagy ez attól függ, hogy férfi vagy nő mondja.


Egyébként mindenki azt vár el, amit akar. Ennyi.

Felszínesnek meg általában valóban felszínes, hiszen egy külső elvárás, ez van a "felszínen". Az, hogy utána mik még az elvárások vagy mennyire befolyásolhatja a belső, az már más árnyalatot ad az egésznek.


Pl. az egyik válaszoló leírta, hogy a vele egy magasok (172 cm) milyen rosszak voltak, ezért 185 cm feletti pasik érdeklik csak. Nos, ő pl. általánosító és felszínes.

2023. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én 182cm magas nő vagyok. Kint volt az adatlapomon, mikor társkeresőztem, és külön a bemutatkozóban is leírtam, hogy igen, ekkorára nőttem, nem tehetek róla, és sorry, de nem tudom elképzelni az életemet nálam alacsonyabb férfi mellett.


És tudod mi történt, ész nélkül irogattak 170es faszik, aztán küldtek a búsba, hogy nem válaszolok, meg győzködtek, hogy hát mi az az 5-6-8-10centi 🤷‍♀️

Ne érzem magam ettől felszínesnek.

2023. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
82%
Engem csak a 185 felettiek érdekelnek, mert ők tetszenek. Akkor is, ha egy porbafingó incus ezen bedurcizik.
2023. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
89%

Lassan eljutunk oda, hogy a férfiak szerint minden elvárás fElsZínEs...


Nem akarsz összejönni egy számodra taszító emberrel? Felszínes vagy. Nem akarsz összejönni egy nálad tízszer csóróbb személlyel? Felszínes vagy. Diplomásként nem akarsz összejönni egy segédmunkással. Ejj, a felszínes kultúrsznob. És így tovább...

2023. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
13%

Engem meg csak a 30 alattiak erdekelnek, mert ok tetszenek. Akkor is, ha az itteni sarkanyok bedurciznak :)



39F incel

2023. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
85%

39 incel


Én 22 vagyok és gyásznak talállak. Vicces amúgy, hogy egy öregszűz azt hiszi, hogy az érdeklődésének a hiánya bármely nőben is kellemetlen érzéseket kelt. XD

2023. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!