Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok által megadott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok által megadott férfi magassági limitek felszínességre vallnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:40
 21/91 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem minden nőnek egyforma az ízlése.
2023. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
91%
Incel vagy, szóval annyit ér a párkapcsolati válaszod, mint egy vegán véleménye a hentesboltban.
2023. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
27%

#18: Igazából a hozzászólások és pontozások alapján oda jutottunk el, hogy a nők soha, semmilyen körülmények között sem felszínesek, de a férfiak mindenért IS gonoszak. Tök oké pl., hogy alacsonyabb férfiakkal szemben általánosítanak, de ha egy férfi általánosít, leakarjátok tépni a péniszét.

Szóval, lassan oda jutunk, hogy csak a válaszolók nemét nézitek, nem a válaszok tartalmát.

2023. szept. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
82%

"de ha egy férfi általánosít, leakarjátok tépni a péniszét"


Ne álmodozz, még így sem nyúlnánk a kukacodhoz.

2023. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
77%
#23 örülnél mi, ha leglább egy letépés erejéig a löttyedt kis himbilidhez női kéz érne? 😂
2023. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
88%
23 Többen is leírták, hogy nincs probléma azzal, ha egy férfinak is vannak elvárásai a partnere megjelenését illetően. Nem sikerült elolvasni ezeket a válaszokat, vagy csak figyelmen kívül hagyod őket, mert nem illenek az áldozat-narratívádba.
2023. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
12%

#25: Jajj. Ismét előbújt a paranoiás, elmebeteg énetek.

Én nem az incel vagy szűz válaszoló vagyok. Ezt nagyon benézted. Bár, tudom, nektek itt mindenki ez a kategória, aki nem az agymenéseteket nyomja, de ettől még nincs így.

2023. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
16%

#26: Többen is leírták? Ha már számonkérsz, hogy elolvastam e a válaszokat, te elolvastad őket? Én 1, azaz EGY választ találtam, ahol azt írták, amit mondasz. (Plusz egy olyat, ami konkrétumot nem írt, de a felszínességet elvonatkoztatta a külsőtől. Ergó, nem volt túl értelmes.)


Egyébként más kérdéseknél is, amikor férfi írt a külső elvárásokról, betámadta rengeteg nő.


Arról meg fogalmam sincs, hogy milyen áldozat narratíváról beszélsz.

2023. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
8%

#12 "Attól, hogy valaki nem tehet a rondaságáról, attól te jobban tudsz vonzódni hozzá?"

Igen.

2023. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
74%
29 Hazug
2023. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!