Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok által megadott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok által megadott férfi magassági limitek felszínességre vallnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:40
 41/91 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen irreleváns kérdés, hogy tehet-e róla. Nem ettől áll fel vagy nedvesedik az ember.
2023. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
93%
Te nem érted, hogy a kövérség a betegség következménye. Erről volt végig szó.
2023. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
16%
#42 Ahogy már többször írtam, egy pajzsmirigybeteg ember is le tud fogyni, szóval ez nem mentség. Egyébként szerettem már bele kifejezetten csúnya lányba azért, mert a személyisége megfogott, és így külsőre is szépnek láttam. (Persze nem kellettem neki, mert én is csúnya vagyok.) Ti nők pont fordítva működtök: a férfi külsejébe szerettek bele, és ezen múlik az is, hogy belsőre milyennek látjátok.
2023. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%

A "felszínesség" olyan dolog, ami mindenkinek mást jelent... és a hülyébb embereknél kb. az a jelentése, hogy "ha nekem megtetszik vki, és az az illető bármilyen okból visszautasít, az felszínes". Mindenre rá lehet fogni.

Az én olvasatomban az nem felszínesség, ha vkinek van egy ízlése, és azt nem akarja megerőszakolni csak azért, hogy egy random vadidegennek adjon egy esélyt / ne bántsa meg - és igen, ebben az esetben azt is teljesen elfogadom, ha engem utasítanak el, amiért nincs deszkalapos hasam nőként. Azt tartom felszínesnek, aki nem a saját ízlése miatt válogat, hanem az alapján, hogy mit szól a haver, az utca népe stb., éppen mi az aktuális divat.

2023. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
80%

"Ahogy már többször írtam, egy pajzsmirigybeteg ember is le tud fogyni, szóval ez nem mentség."


De pont ez az. Te nem szeretnél bele egy kövér nőbe, akkor sem, ha betegség miatt kövér. Abba szeretnél bele, hogy soványságba tudod manipulálni.

2023. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
6%
#45 Ha akár csak azt az egy válaszomat végigolvastad volna, amire reagáltál, akkor nem feltételeznéd, hogy nem tudnék beleszeretni egy kövér nőbe. Annyit írtam, hogy - objektíven nézve - nem mindegy, hogy tud-e tenni ellene vagy nem. Persze tudom, hogy férfiként nem lehet igazam, mert itt egy férfi írhat akármit, ti feministák úgyis beleköttök.
2023. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
Ezzel pont azt bizonyítottad, hogy neked a potenciál jön be, nem az adott kinézet. Illetve akár pasikra is fel tudsz izgulni, mert nálad ez racionális. El tudod magyarázni a farkadnak, hogy ez a lány miért dagadt, és feláll.
2023. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
a pajzsmirigybetegség margójára meg (44es vagyok): igen, le lehet fogyni, én vagyok rá az egyik példa. DE. Ahhoz el kell jutni egy olyan pontra, hogy az ember észreveszi, hogy el kellene mennie orvoshoz; kell egy pontos diagnózis egy jó orvostól, ráadásul egy olyan orvostól, akinek ez a szakterülete... sokan már itt elhasalnak, és koplaltatják magukat, pedig elég lenne egy másfajta étrend, vagy épp a 8. orvos mond f...ágot, mert sajnos saját tapasztalat, hogy egyrészt egy laikus azt sem tudja feltétlenül, hogy ilyen esetben milyen orvoshoz menjen, másrészt meg sok a kókler meg a tapasztalt kiskirály, aki megél a hírnevéből, és felszínen vizsgál ki. Ahhoz sok csillagnak kell jól együttállnia, hogy vki lefogyjon pajzsmirigyesen. Plusz a pajzsmirigybetegségnek is sokfajta tünete létezik. Van olyan pajszmirigyes, akinél a hízás nem létezik mint tünet.
2023. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
0%

#47 Nem bizonyítottam semmi ilyesmit, ezt te találod ki. Annyit bizonyítottam, hogy nem vagyok olyan felszínes, mint ti nők.

#48 Magyarul le lehet fogyni pajzsmirigyesen. Ennyi.

2023. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
91%

Felszínes vagy, csak mellette hazug is. És mondom, az tetszik neked, hogy le tud fogyni.


A magasságon nem lehet változtatni, tiszta ügy. Ha a testsúlyon sem lehetne, nem hazudnád, hogy tetszenek a kövér nők.

2023. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!