Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok által megadott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok által megadott férfi magassági limitek felszínességre vallnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Attól, hogy egy embernek (férfinak vagy nőnek) vannak a külsőt érintő preferenciái, még nem lesz felszínes.


De ezt már kismilliószor letárgyaltuk.

2023. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
78%
dehogy. De nagyon unom már,hogy a velem közel egyforma magas pasik (172 cm vagyok) rendre le akarják verni rajtam az alacsonyságukat, amint kapcsolatba kerülünk. Mert valahol titokban mind komplexusos.Ez a tapasztalatom. Ugyhogy mióta megfogadtam, hogy 185 cm-nél alacsonyabbal nem ismerkedem, azóta minden oké.Nem kell a hülye megjegyzéseket hallgatnom( hű de magas vagy..., ebben a cipőben jössz?? -3 cm vastag talpa volt-, ha lófarokban van a hajad, még magasabbnak tűnsz..- a végén már nem mertem kihúzni magam, görnyedten jártam,és egy zsiráfnak éreztem magam.Pedig nekem NEM volt bajom az ő magasságukkal.
2023. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
13%
Természetesen nem, csak a férfiak által megadott súlylimitek vallanak felszínességre. Különben is minden férfi disznó.
2023. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne felszínesség? Talán kötelező bárkivel összejönni?
2023. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
56%

3

Én ezt sem tartom felszínességnek.


De fordítsuk meg a kérdést. SZERINTED mindkettő jogos? Mert szeirntem igen.

2023. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
20%
#5 Mégis elhordjátok minden felszínes disznónak azt a férfit, aki elvárásokat mer támasztani egy nővel szemben. Egyébként a súlyán tud változtatni az ember, ha akar, de a magasságán nem.
2023. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
18%
Aki ez alapján szelektál partnert az bizony felszínes. Amúgy én 179 vagyok! És kifejezetten tetszenek a nálam magasabb, fiatal csajok. Vékony combokkal > szexik
2023. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
11%

A pasi csak 190cm felett pasi, a no meg csak 18-30 kozott no :)



A kulonbseg az, hogy mi nem megyunk ossze :)



39F incel

2023. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
89%

6

Sosem értettem ezt a tud-e változtatni rajta érvet. Mit számít ez?


Egy súlyos pajzsmirigybeteghez talán jobban tudsz vonzódni, mint egy mezei dagadthoz pusztán azért, mert nem tehet róla? Hát aligha...


Nem érdekel, hogy ki miről tehet. A párkapcsolat nem jótékonysági intézmény, a férfiak részéről sem. Én azzal sem értek egyet, amikor a férfiak testsúlyt érintő preferenciáit nevezik felszínesnek.

2023. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
94%
Nem arra vall, sőt szerintem sokszor nem is ez jön össze, mint amit szeretnének. Szerintem a lényeg az, hogy ne legyen egy fiú egy lánynál alacsonyabb.
2023. szept. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!