Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
87%
Új válaszoló vagyok. A kinézeted is nagyon számít. Oké, milliós fizetésed van. Szóval olyan nőt biztos tudsz találni, aki azt látja benned, hogy el tudnád tartani a családot. De az a nő nem fog téged attól még őszintén kívánni és vonzódni hozzád. Ahhoz kinézet kell. Ha nem vagy alapvetően jól kinéző (jóképűbb, magas, vékony vagy sportosabb alkatú), akkor nem, nem fogsz tudni találni fiatal, hozzád őszintén vonzódó nőt. De ha ezek megvannak, akkor igen.
2023. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
76%
Huszonéves nőket meg abszolút nem érdekli, hogy el tudja e tartani a családot a pasi. Kinézet számít mindenek fölött.
2023. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi ésszel hogy kapsz te milliót... Max tyúktollból.
2023. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
86%
Eddig milyen barátnőid voltak, hogy itt kérdezősködsz? Vagy eddig a marson éltél? Ha ilyen kiváló paramétereid vannak, miért itt lógsz, ahelyett, hogy épp a kis egyetemisták között válogatnád a jelentkezőket, vagy éppen váltogatnád őket a farkadon?
2023. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
86%
Mert itt legalább szoba áll vele valaki.
2023. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

Azért ne áltassuk magunkat, számít a pénz a nőknek, épp ezért jönnek össze sokszor olyan szakmunkásokkal akik jól keresnek, viszont egész nap dolgoznak úgy hogy sokszor még mosdani sincs idejük. Ebből később konfliktusok lesznek meg válás.

Nekem például van autó/motor szerelő ismerősöm, aki megkeres annyit mint én, de reggeltől estig dolgozik, szombaton is, van hogy vasárnap is. A felesége épp most válik el tőle, mert gyakorlatilag csak zabálni járt haza meg aludni, meg néha rámászott a mosdatlan büdös koszos testével és a válláig fekete olajos kezével.

Gondolom ez egy jogász úri csajnak ez nem lenne megfelelő, hiába a pénz. Én meg megkeresek ennyi home officeban, laza alkalmazotti melóval, napi 2-3 óra munkával. Tudnék keresni több milliót is, ha kidolgoznám a belem, de nekem elég ennyi is.

2023. szept. 4. 20:13
 67/78 anonim ***** válasza:
83%

GOlddiggereknek kevés a fizud.

AHhoz is kevés, hogy emiatt legyen fiatal csajod. Has mrllete kifejezetten jóképű vagy és megfelelő alkatod, akkor esetleg.

2023. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
85%
Gondolod te. Aztán majd a jogász csaj eldonti, hogy akar-e vagy sem. Gondolom eddig nem akart egy sem.
2023. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
3%
Jogász úri csajt is évekig keféltem rommá úgy, hogy targoncásként dolgozom 3 műszakban egy multicégnél. Majdnem annyit keresek mint ő, csak az iskolai végzettségünk tér el. Ugyanakkor lehoztam neki a csillagokat is az ágyban, szóval a sznob jogász ficsúroknak mint te is vagy, esélyük se volt.
2023. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jogász.

Amúgy jogász és jogász között óriási különbségek vannak anyagilag. Én személyesen is ismerek 2 jogászt is aki mekiben dolgozik. Ott van a Dr. a neve előtt de sültkrumplit szolgál fel reklám egyenruhában rongyos nettó 200 alapbérért. Erre rájön még a műszak pótlékok és a túlóra, a végén lesz nettó 260 ezer, jú de jó. És akkor ezek még mindig nem munkanélküli jogászok, mert sokan munkanélküliek és a pasijuk tartja el.

Viszont vannak gazdag ügyvédek is, igaz azok közül a legtöbb már eleve gazdag ügyvéd családba született, csak tovább vitte a szüleik bizniszét. De ilyen elven mindenki lehet gazdag akinek gazdagok a szülei, ahhoz nem kell 8 általános sem.

Mérnök informatikust meg nem ismerek aki bruttó 1 milla alatt keresne, hacsak nem szándékosan akar keveset keresni.

2023. szept. 4. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!