Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
80%

Valamelyik előző kérdésedhez is írtam már, de a véleményem nem változott rólad: mivel saját jogon teljesen idióta szerencsétlen vagy, és a jóképűséged is kizárt (mivel akkor nem itt kellene pitizned), esélyed sincs, hogy egy értelmes huszonéves lány rádkattanjon. Nem, 30-40-es sem fog.

Az üresfejű instacelebnek meg kevés lesz a nettó 1 millió/hó, szóval valamin változtatnod kellene, mert így nem lesz csaj otthonra.

2023. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
78%
Ha eddig nem jött össze a húsleves csaj, akkor ezután se fog.
2023. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
85%

"A Szigeten is megmondták..."

Ez is mutatja, hogy valahol 18-20 év körül rekedtél mentális értelemben. Diplomásként én erre baromira nem lennék ilyen büszke a helyedben. De nem is baj, mert én meg 33 éves nőként nem egy nagyranőtt óvodásra vágyom.

Igaz, nekem valószínűleg 20 évesen sem kellettél volna. Egyrészt ekkora korkülönbség már sok, másrészt bizonyos értelmi szint alatt már akkor sem ismerkedtem.

2023. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
89%

"Egyszerűen akkora a kontraszt ebben a korosztályban a férfiak és nők között, a férfiak még bőven fiatalosak, életerősek a nők meg... inkább hagyjuk."


Na persze. Önkritika teljes hiánya. Pápa 🤣

2023. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
79%
Papa
2023. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
83%

30

A korombeli kell. A többit meg együtt összehozzuk.

Mit érdekel engem a te lakásod? Egyrészt nekem is van, másrészt ha nem lenne, akkor is közöset akarnék. Illetve majd nagyobbat, de közösen. A tiedhez semmi közöm.

Majd 10 év múlva nekünk is lesz karrierunk, de te addigra egy kopaszodó, pocakos bácsi leszel.

2023. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, egyébként neked miért kell egy

" 20 éves teljesen tapasztalatlan, koliban lakó, 0 jövedelemmel rendelkező diákhiteles joghallgató, akinek ki tudja lesz-e a jövőben diplomás munkája, mert jogászból Mo.-n annyi van mint a szemét"?


Mármint azon kívül, hogy jól néz ki és fiatal, ami hát mint írtad, 10 év és elmúlik.

Azaz egyértelműen nem komolyak a szándékaid. Akkor meg miért is érv melletted az egzisztenciád?

2023. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

Egy nőnél érték ha 20 éves hamvas, egy férfinál nem (sőt).

Amúgy lakhat nálam, nem kell albérletet fizetnie. Rengeteg élményt tudunk átélni együtt a pénzemből. Ezen kívül még egy fontos tényező a státusz, ami egy 20 éves joghallgatónak baromira nincs, egy olyan 30-as férfinak mint én meg már van.

2023. szept. 4. 13:49
 39/78 anonim ***** válasza:
85%
Nem minden húszéves egyetemista sugarbaby. Miért nem tematikus oldalakon próbálkozol?
2023. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
81%

Ego az van, ezek utan annyira megneznem hogy nezel ki😂

Tipik mernok infos

2023. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!