Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
Miért baj az, hogy munkaidőben gyik-ezek? A milliós fizut attól még utalni fogják, nyugi :)
2023. szept. 4. 10:44
 12/78 anonim ***** válasza:
86%
Nem, baba, a korodbeli nők rád sem néznek. Azért vagy ennyire rájuk cuppanva. Ha nem érdekelnének, meg sem említetted volna őket. Azért szúrsz oda nekik, mert szerinted nekik kötelességük lenne neked esélyt adni, de nem teszik. Úgyhogy dacos kisfiúként kinyújtod a nyelved, hogy "nem isz kejjetek nekem, bibibí".
2023. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
85%
Igen, és a milliós fizuddal nem csajozol, hanem a gyakorin pitizel engedélyért.
2023. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Mit szúrtam nekik oda? Csak megemlítettem őket egy fél mondatban, hogy nem felelnek meg az igényeimnek, pont. Ezt nem nevezném rácuppanásnak.
2023. szept. 4. 10:48
 15/78 anonim ***** válasza:
85%

Tudod mennyi pénzes 30-35 éves pali van, aki sorban áll? Muszáj jól kinézned és értelmesnek lenned,nem elég a milliós fizu. Kb. minden estére van más….szerinted elég a pénz?

#11esvoltam

2023. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod, hogy az itteni módok írnak ki ilyen troll kérdéseket? Azért az hányás lenne.
2023. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
83%

Dehogynem. Engem nem érdekelnek a kövér férfiak, soha nem gondolok rájuk. Nem mondok rájuk rosszat sem, nem léteznek.


De te olyan vagy, mint egy nyitott könyv. Kamus, sikertelen lúzer, aki mer nagyokat álmodni. Álmodj csak, a valóságban öregebb nőd sem lesz.

2023. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
78%
Majd akkor szólj, 34 milliós éves fizetésed lesz, akkor újratárgyaljuk.
2023. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
88%
Inceleknek üzenem: látjátok, ha milliós havi fizutok van, akkor sem lesz 1) csajotok, 2) önbizalmatok.
2023. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
65%

Hát.. vannak aranyásók köztük is, ahogy mindne korosztályban.. Deeee az említettek bő 90-95%-ának eszébe sem jut egy korodbelivel ismerkedni:D Öreg vagy te hozzájuk

Mondjuk azt sem egészen értem, hogy mit akarsz egy jóformán gyerektől.


30 éves vagyok és jjjjjjja, ha pusztán szexről van szó, akkor nyilván szóba jönnek a 18-20 évesek, de ha már időt is kéne együtt tölteni velük, akkor kizárt, sehol nem tartanak még a zéletben, éretlenek, tapasztalatlanok a világot és az embereket illetően. Mi jó lenne nekem abban, ha összejönnék egy ilyennel?

Neked mi jó van benne? Az a gyanúm, hogy te magad is éretlen vagy, le vagy maradva kissé.

2023. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!