Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
59%
Még soha nem randiztál ezzel a korosztállyal?
2023. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy nem. Járogat a Szigetre, de bottal se piszkálják meg.
2023. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
82%

38, lol:D


Egyrészt, a legtöbbjük nem fizet albérletet. Vagy a szüleinél lakik, vagy a szülei fizeti az albit/kolit.


Másrészt, én nem emlékszem, hogy egyetemistaként a pénzhiány lett volna a gond. Igen, diákszállón voltunk Prágában, nem sokcsillagos hotelben, de arra, hogy aludjunk, teljesen jó volt. 20 évesek voltunk, nem pedig vénemberek, hgoy a welnesbne ücsörögjünk egész nap:D


Arról nem is beszélve, hogy miért akarná ezt egy olyan emberrel átélni, akinek a legnagyob bértéke a pénze.

Vagy ha neked működik az, hogy küldöd a pénzt, de te nem mész, hanem megy a barátaival, akkor okés.. de beláthatod, hogy eléggé felesleges vagy te a képletben.


harmadrészt meg a státusz. Hát... láttál te már egyáltalán 20 éveseket? Ki nem szarja le a státuszt?:D

És milyen státuszt ad az, ha valami éretlen fazon pénzét költöd, és mindenki tudja, hogy pár év múlva úgyis kioffoljátok egymást, mert semmi értelme az egésznek?:D Pénzért szexelni nem épp magas státuszt ad, te okos..

2023. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:

"Egyrészt, a legtöbbjük nem fizet albérletet."


Igaz. Mivel 50-60%-uk koliban lakik. Az még faszább. 4-en egy kisszobában, szagolhatják egymás büdös lábát, főleg télen amikor még szellőztetni sem lehet :)

2023. szept. 4. 14:06
 45/78 zol56 ***** válasza:
82%

Igazából itt hirdeted magad a milliós fizetéseddel hátha rád írnak a huszonéves lányok. Ahogy írsz a nőkről mondjuk pont olyan csajt érdemelsz aki a pénzedre hajt. Emberileg 0 vagy ha igaz a kérdés.

Mondjuk szerintem csak provokáció.

2023. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
76%

Hajhaj

Inkább szagolom a csoporttársamat, mint egy stricit...:D


Értsd már meg: amit ajánlasz az nem több a prostituálásnál. Ezt a legtöbb ember baromira nem tekinti jó ajánlatnak:D

2023. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
80%
44-igen, jobb. Voltam én is kolis, legnagyobb bulis időszak. Látszik, hogy teljesen idegen neked ez a korosztály, az igényeik. Ők arra vágynak, ami a többieknek is van. Nem akar egy 35 éves muksóval otthon ülni. A barátaival akar lenni. Ha ők csórók, akkor az neki is megfelel. Tudja, hogy még most kezdi az életét. Vannak sugarbaby-k, akiknek számít a státusz, meg ilyenek, nekik a milliós fizud kevés lesz, nekik sokmilliós fizu kell, mert nem a lakbérre kell nekik a pénz.
2023. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:

A koliban csak az a jó hogy olcsó filléres megoldás a csóróknak. Én is voltam anno kolis, 1 hónapig bírtam, utána menekültem haza anyámhoz.

4-en voltunk egy kisszobában, a szinten 100 emberre jutott egy budi. Levegőt nem lehetett kapni, nagyon büdöseket fingottak a 120 kilós (kocka) szobatársaim. Magánéletre lehetőség meg hol lett volna már?

Ha ez neked jó, akkor neked Afrika is jó lenne, olyan igénytelen vagy mint egy nigériai.

2023. szept. 4. 14:20
 49/78 anonim ***** válasza:
78%

"Az még faszább. 4-en egy kisszobában, szagolhatják egymás büdös lábát"


Koliban rengeteg barátság alakul ki, amelyekből később értékes szakmai kapcsolatok is lesznek.

Egy olyan élményt ad a koli, ami többet ér, mint egy idősebb pasival pénzért lenni.

2023. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
82%
Menekülj most is a mamihoz, ha nem kapsz vékonycsinos fiatal barátnőt. Mert jól sejtem, hogy nem állnak veled szóba ezek a lányok?
2023. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!