Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
94%
Ha itt kell kérdezned, és a valóságban nem történik semmi ezen a fronton, akkor nincs.
2023. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
90%
Pont erre gondoltam egyes xdd
2023. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
90%
Ha kipróbálod, akkor megtudod.
2023. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
87%
Nekem biztos nem kéne egy lelakott, otegecskéző harmincas.
2023. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
89%
Arra mész, akire akarsz. Majd ők eldontik, hogy akarnak-e tőled valamit. Nem kell hozzá a gyk engedélye.
2023. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
86%
troll
2023. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg az a gondolatmeneted, hogy ha a korodbeliek nem adnak esélyt, (a 20-asok meg pláne), akkor ha elkezded szidni a 30-asokat, priviben könyörögnek majd, hogy szophassák a csoffadt farkad?
2023. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:

Félreértés: ÉN nem adok esélyt a korombeli nőknek, nem pedig fordítva.

Vagy már az is gond ha egy férfinak vannak elvárásai?

Nekem elvárásom, hogy egy nő az legyen fiatal, hamvas.

2023. szept. 4. 10:41
 9/78 anonim ***** válasza:
90%
Mint 23 éves joghallgató úri pitsa, azt mondom,hogy nem , mivel, ha annyira jó pali lennel, ahogy állítod nem itt kérdezgetnél,hanem a magamfajta úri pitsákat le sem tudnád vakarni magadról.😘
2023. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos kockaként semmi esélyed.

A pénzedet számolgathatod, de ahogy egyes írta, neked nem ilyen életet osztott az élet.

2023. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!