Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy extrém jó külsejű akkor kuka leszel a szemükben.
2023. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
17%

20, leírod, hogy jóformán gyerek, és ez a jóformán gyerek szexre jó lenne.

...

2023. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
81%
Nuyszika, ha ezt itt kell kérdezned, mikor ekkora főnyeremény vagy, akkor valami nem kerek...
2023. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
22%
22, ne legyél már ennyire értelmetlen..
2023. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
77%
Minden egyes évvel romlanak az esélyed. Jövőre már közelebb leszel a 40-hez, aztán lassan apjuk lehetnél.
2023. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:

25.

Nem akartam ezt leírni a kérdésben, de ha már így említed, én a korombeli nőket érzem úgy mintha már az anyám lehetnének. Egyszerűen akkora a kontraszt ebben a korosztályban a férfiak és nők között, a férfiak még bőven fiatalosak, életerősek a nők meg... inkább hagyjuk.

Szerintem teljesen jogos elvárás egy 10-15 év korkülönbség a férfi javára, főleg ha anyagilag ilyen sikeres. Saját hitelmentes lakás + nettó 1 milla fölötti fizu. És külsőre is egész jó, nem extrém jóképű, de átlag fölötti.

2023. szept. 4. 12:34
 27/78 anonim ***** válasza:
85%
Ha eddig nem volt sikered, és gyakorira jössz kérdést kiírni erről ahelyett, hogy cselekednél... Ja, valószínűleg esélytelen vagy, és ezt pontosan tudod. Rendezkedj be a magányra. Pl vegyél egy guminőt, a milliós fizudból.
2023. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, tehát te valójában nem egy felnőtt férfi vagy, hanem egy kisgyerek. Azért érzed öregnek a korosztalyodbeli nőket magadhoz. Csakhogy attól te meg nem fiatalodsz 15 évet. A huszeveseknek te már öregnek számítasz, bármit is vársz el.
2023. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen idióta vagy a válaszaid alapján, kétlem, hogy egy okosabb nő szóbaállna veled. Persze a remény hal meg utoljára.
2023. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
Most kezdődik a tanév. Meglátjuk hogy mi kell a nőknek, a saját korukbeli 20 éves teljesen tapasztalatlan, koliban lakó, 0 jövedelemmel rendelkező diákhiteles joghallgató, akinek ki tudja lesz-e a jövőben diplomás munkája, mert jogászból Mo.-n annyi van mint a szemét, vagy egy 34 éves befutott mérnök informatikus fejlesztő aki laza munkával megkeres nettó 1 millánál is többet és saját lakása van. Ráadásul sokkal sármosabb is mint egy 20 éves kisfiú.
2023. szept. 4. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!