Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves milliós fizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves milliós fizetésű mérnök férfiként mehetek a 18-23 éves jogász/bölcsész/közgazdász hallgató csajokra?

Figyelt kérdés

A fiatal nők jönnek be, mint minden egészséges férfinak. A saját korosztályomban a nők már igen csak lelakottak, teljesen elvesztették a női esszenciájukat. Azok nem kellenek.

Sikeres diplomás férfiként lehet esélyem az egyetemista csajoknál? Főleg az ilyen jogász meg efféle csajokban az a jó, hogy többnyire úri pitsák és mélyen lenézik a fizikai melósokat, ami nekem jó. Legalább kiesik egy nagy adag konkurencia. A Szigeten is megmondták az ilyen típusú csajok, hogy az egyik legvisszataszítóbb dolog egy férfiban ha fizikai munkát végez. Ezen mondjuk felnevettem, de nekem csak jó ha ezt gondolják, mert én értelmiségi vagyok és jó a fizum is.

Lehet így esélyem ennél a korosztálynál, ilyen paraméterekkel?


2023. szept. 4. 10:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
Hát nekem semmilyen értékes szakmai kapcsolat nem alakult ki abból, hogy szagolhattam egy dagadt nógrád megyei kocka fingszagát, és össze voltam zárva több száz férfival egy zsúfolt épületben. Egyikőjükkel sem tartom a kapcsolatot, már a nevükre sem emlékszem.
2023. szept. 4. 14:34
 52/78 anonim ***** válasza:
86%
Aha, tehát se csajod, se barátaid nem voltak a fősuli alatt. Nice.
2023. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
74%

"olyan igénytelen vagy mint egy nigériai."


Te meg általánosító, és még tudatlan is. Gyerekkoromban pár évet töltöttem ott, szüleim ott dolgoztak, ugyanúgy megvan a gazdag/szegény réteg, mint itt. Sőt. Iskolában jártam együtt egy gazdag gyerekkel, az apja mellényzsebből kifizette a suli tornacsarnokának építését.

A bevételéhez képest a havi (elképzelt) 1 millió forintod nagyjából zsebpénz.

2023. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
81%

Aham, szóval anyudnál aztán volt magánélet dögivel XD Na, gondolom:D


Az a gond, hogy a saját frusztrációd miatt azt gondolod, hogy annak a korosztálynak nagy mennyiségű pénzre és státuszra van züksége, miközben ezek a TE 34 éves korodbeli álmaid, nem az övék:D


és pont emiatt teljes mértékben hülyeség, hogy te erre a korosztályra startolj. Egyszerűen nem érted őket, fogalmad sincs az életükről, a gondolataikról, elvárásaikról.


Te prostizni akarsz. Van rá pénzed, akkor miért nem prostizol?

2023. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:

Nem prostizni akarok, hanem rendes barátnőt, csak egy fiatalabb nő személyében.

Egyébként azt olvastam egy neves amerikai kutatás (Yale egyetemi kutatás) eredményeképpen, hogy a legstabilabb és legegészségesebb párkapcsolatoknál átlagban 16 évvel idősebb a férfi.

Ezért van manapság ilyen sok válás, mert egyszerűen egy 30-as férfi az nem a 30-as nők szintjén van az érték skálán és emiatt hosszú távon válás lesz belőle.

2023. szept. 4. 14:54
 56/78 anonim ***** válasza:
78%

"Egyikőjükkel sem tartom a kapcsolatot, már a nevükre sem emlékszem."


Remek szociális kepessegeud lehetnek

2023. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
80%
Akkor majd lobogtasd az egyetemista csajok előtt a yale egyetem kutatását, biztos fogja őket érdekelni 🤣
2023. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
81%

Én jogászhallgató vagyok és lehet csórók vagyunk hozzád képest, de nem feltétlen vagyunk tapasztalatlanok.


Elég sokan dolgozunk is a tanulás mellett, nem is olyan keveset, pont azért mert óriási a verseny, az ember mindent megtesz hogy már a diplomazas előtt bedolgozza magát egy jó helyre.


Biztos sokkal sarmosabb, izmosabb, karizmatikusabb is vagy mint mi, úgyhogy menj nyugodtan valamelyik jogi kar elé (3 is van Pesten) aztán lássuk mire mész a "tapasztalatlan kisfiúkkal szemben":).

2023. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
78%

"hogy a legstabilabb és legegészségesebb párkapcsolatoknál átlagban 16 évvel idősebb..."


Én meg azt, hogy statisztikailag egyértelmű, minél kisebb a kirkolunbseg, annál kevesbbe válik el a pár. Még 2 év különbségnel is több a válás, mint az azonos korúak között.


16 évvel idősebb pasi? Viccnek is rossz

2023. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
52%
2023. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!