Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Mindenki jön ezzel a kamu dumával hogy jaj majd úgyis jön a nagy szerelem.

Hát nem jön.

Próbálkozok nőknél de egyre világosabb hogy nem tetszem igazából senkinek.

Általában mindig ugyanazt a maszlagot kapom, hogy tök kedves vagyok meg rendes, és hogy majd szerencséje lesz velem a jövendőbelimnek, csakhát azért annyira mégsem vagyok jó hogy kelljek is valakinek.

És nem olyan régen őszintén megmondta nekem egy csaj hogy kb 10/3 vagyok és emiatt nincs senkim.

Szóval akkor lefőtt a kávé nem?

Akinek fiatalon nem vonzó az arca annak később sem lesz az.

25f vagyok.


2023. szept. 2. 01:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
11%

#30: Azért a mindenkinek más a szép nem egyenlő azzal, hogy valaki csúnya meg hogy kimegyünk az utcára és milyen embereket látunk. Ez igazából ismét azt mutatta meg, hogy sok nő mennyire felrakta a lécet, mint pl. te is. (Ezzel amúgy nincs baj, csak ne mondjuk már, hogy ők a rondák.)


#39: Pontosan mit értesz sokak alatt? Mert a kérdésnél a többség átlagosat írt...

2023. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
26%

30-as vagyok. Számomra egyáltalán nem szépek, de ez a szubjektivitás.


Neked is azt az embert kell megtalálnod, akinek te szép vagy, és nem az összes többinek kell megfelelned.


Amúgy meg mindenki oda rakja a saját lécét, ami neki megfelel.

2023. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
77%
A külső adja az egyik első benyomást.
2023. szept. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
5%
Aha, szóval a lepontozók szerint mindenkit mindenkinek vonzónak kéne találnia. Értem.
2023. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
49%

"jön még kutyára teherautó"



Nyetosz sztatocski? :)



39F incel

2023. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!