Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondanak igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondanak igazat abban a nők nagy része, hogy a külső nem számít?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor lehet azt olvasni vagy mondják nekem a nők hogy a külső az abszolút nem lényeg, tényleg az a fontos hogy milyen belül hogyan bánik velem és társai külső az egy dolog, de miért kell ezt mondani amikor mindenki tudja Igenis számít a külső
2023. szept. 1. 10:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem számít a külső IS. De ha kívül SZÁMOMRA 10/10 de a belseje meg pont nem passzol, akkor hiába és ugyanez igaz fordítva is. Viszont a belső szépít is.

(Nem tudom ki hogy van vele, ez a SAJÁT meglátásom)

2023. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Én igazat mondok. Számít, és nem kicsit. Legalábbis nálam biztosan.
2023. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Nekem “nem számított a külső”.


De ez amúgy csak egy szinten belül igaz. Ha valami miatt nagyon kilógott volna valaki a sorból, akkor az zavart volna.


Pl. Ha valaki 160 cm alatt lett volna, vagy kövér lett volna vagy lett volna valami deformitás az arcán, az számított volna.

2023. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Név szerint ki mondta ezt neked? Én még nem hallottam ilyesmiről, pedig nem vagyok mai csirke.
2023. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem mondja ezt senki, de a férfiaknak talán még jobban számít.

Az viszont nemtől függetlenül igaz, hogy nem feltétlenül a jó külsejű embereknek lesz a legjobb minőségű párkapcsolatuk.

2023. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb nőnek (legalábbis a környezetemből és magamból kiindulva) számít a külső, de nem az a legfontosabb.
2023. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Életemben nem hallottam ezt más nőktől, egyedül itt olvasom incelektől, hogy nekik ezt mondják nők.
2023. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mondanák nekik, hiszen nincs közük egyhez sem.
2023. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy számìt..Ugyanúgy ahogy a pasiknak is fontos hogy milyen a csaj
2023. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert nekem már jöttek be az alábbi tulajdonságok valamelyikével rendelkező srácok:


- alacsony (160cm)

- kopasz

- kövér

- vézna

- erősen pattanásos

- tyúkmellű

- gerincferdüléses/lúdtalpas


Megjegyzem egyiknek sem volt munkája/pénze (ők tetszettek az osztályból, nem dolgoztak)


Viszont eddig minden srácra igazak voltak az alábbiak azok közül, akik tetszettek:

- volt hobbijuk

- kiemelkedően okosak voltak

- jófejség

2023. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!