Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek mi szamit valo oknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi szamit valo oknak? Mi az aminel azt mondanatok, hogy ennyi volt, nem maradok tovabb veled?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha mar nem szeretem es beleszeretek masba.
2020. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretőt tartana, ha rájönnék, hogy hosszabb ideje hazudozik, ha egy problémát hosszabb ideje képtelenek lennénk megoldani az esetleges próbálkozások ellenére sem. Az is lehet az ha valamilyen oknál fogva kiábrándulok belőle és esetleg én kacsintok kifele de valami súlyos dolognak kell történnie, hogy ilyen megforduljon a fejemben viszont ez esetben is inkább lépnék mielőtt esetleg ő jön rá.
2020. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Megcsalás(nem csak viszony, egy alkalom is), pofon, verés, bármilyen erőszak, hímsoviniszta nézetek, pedofília.
2020. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Az együtt eltöltött időtől is függ nagymértékben.A mi elmúlt 34 évünkkel egészen más szempontok merülnek fel ,mint 24-28 évesen 1-5 év házasság után.Természetesen az élet /munka/ körülmények is meghatározzák a válóókot.Például egy buszsofőr esetében/ volános vagyok ,de nem buszt vezetek / munkahelyi ártalom a válás....Az első feleség sokmindent tud a férj viselt dolgairól ,de nem nem szól.Ha mégis kiborul az éjjeli edény ,elválnak.A következő már mindenért azonnal szól.Pl:miért van lefordítva ,lehalkítva a telefonja.Hisz ő már tudja ,mert vele is így kezdődött.

Nehéz a válóokot egy szóban meghatározni.

2020. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!