Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondanak igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondanak igazat abban a nők nagy része, hogy a külső nem számít?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor lehet azt olvasni vagy mondják nekem a nők hogy a külső az abszolút nem lényeg, tényleg az a fontos hogy milyen belül hogyan bánik velem és társai külső az egy dolog, de miért kell ezt mondani amikor mindenki tudja Igenis számít a külső
2023. szept. 1. 10:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
17%
Kevés önismeret. Egyébként senkinek sem számít a külső. Mély pszichológiai tudással ez egyértelművé válik. Csak hát a testen át látni a személyiséget és az embereknek nincs önismerete szóval...
2023. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
26%

Öreganyáink mondták régen, hogy a férfi ha egy fokkal szebb az ördögnél, az már rendben van.

Mondjuk megnézném, mennyire gondolták ezt komolyan (mindkét nagypapám igazán jóképű, snájdig fazon volt).

2023. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
18, ezt melyik regényben olvastad? Hogy a nő lehet hányadék, akkor is királynőként bánnak vele a pasik? Ezt te tényleg elhiszed magadnak?
2023. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%

"Miért nem mondanak igazat abban a nők nagy része"


Mert amint kinyitod a szádat, már teljesen mindegy, hogy maga a földre szállt Adonisz vagy-e, a normális nők nem kezdenek olyannal, aki úgy tud csak beszélni, mintha a Google fordítója szólna belőlük.

2023. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Aki nem hiszi, regeljen Tinderre vagy bármilyen társkereső appra. Egyértelművé válik.

De ha lusták vagyto kregisztrálni, akkor ajánlom figyelmetekbe különböző youtube videókat, amelyek bemutatják hogy tényleg még a legkevésbé jól kinéző nők is milyen EXTRÉM figyelmet kapnak.

"Tinder experiment" néven elég sok ilyen videó van fenn.

Konkrétan 65 éves öregasszonyként regisztráltak fel és pár óra alatt több 100 like, match volt az eredmény, és nem csak 65 éves öregektől. Sokkal inkább hitelesített profilokról, jóképű, fiatal srácoktól származtak a like-ok.

2023. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
És akkor mi van, ha a legkevésbé jól kinéző nők is állítólag "extrém" figyelmet kapnak?? Kitől is kapják, hmmm? Saját maguktól? Nem hinném. Csak nem a férfiaktól? De bizony. Akkor miről beszélünk? Nehogy már az is a nők hibája legyen, ha némelyik pasinak minden mindegy, csak lyuk legyen! Tudod, kereslet-kínálat..
2023. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
25%

25. Én már mindenhova nőként regisztrálok, és olyan jókat beszélgetek a férfiakkal. Mindig mondják hogy nem is gondolták volna hogy létezik ilyen jófej nő! :) Tetszik nekik hogy mindenhez hozzá tudok szólni, érdeklődöm, kérdezek.

Legalább pár férfitársamba visszahozom a reményt. Persze találkozó az nincs soha, de még így is van vagy 20 pasi aki full normális és leírja búját-baját, tapasztalatait. Konkrétan az van, ha én nem írok nekik, akkor senki. Holott teljesen korrekt, iskolázott, jó dumájú, normális külsővel megáldott férfiakról van szó.


A nőkkel valami brutális módon elszaladt a ló! Lehet ezt tagadni, de ezt nem csak a férfiak fogják megszívni, a nők is! Extrém elvárásokat nem fogja teljesíteni senki, az elvárásokból meg már a nők nem tudnak visszavenni. Majd jönnek a 40-es évek, aztán az öregedés, a fiatal generációk, a dicsőséges női varázs meg elmúlik. Nem lesz gyerek, se férj, se család. Lehet ennek tapsolni, de majd amikor 50 felett egyedül lesz a madam, akkor azért fájó lesz.

2023. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26%
#27 Leìrtad az igazságot egyből lepontoztak a feministák
2023. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
42%

28. Ez legyen a legnagyobb örömük! A valóságon úgy sem változtat. Pár év alatt olyan 100-120 férfival beszéltem hosszabb-rövidebb intervallumban. Mindig, kivétel nélkül azt mondták, hogy én vagyok az első akivel tudnak beszélni, sőt gyakorlatilag senki vissza sem írt nekik. Én valahol sajnáltam is őket, de hát én is közéjük tartoztam.


A nők fikázzák itt a férfiakat, 100/99-et sz*rban sem néznek, leírják őket mindenféle debil idiótának, holott esélyt sem adnak nekik. Ja, igen, nem a csúcs kategóriás top férfiak külsőleg. Egy nagy hányás, egótuning, kiválasztom a legnagyobb kant típusú női szórakoztató program az egész.

Jó példája annak, hogy hogyan is nyomják sárba a férfi nemet szép lassan globálisan. Az agymosoda jól működik.

2023. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!