Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez flortolesnek szamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez flortolesnek szamit? Vagy ti minek mondanatok?

Figyelt kérdés

Mentem haza a busszal, fizettem a sofornek a jegyet, es vissza kellett volna adjon nekem meg az egyik csajnak. Elvette a penzt, es azt mondta, hogy "na, igy jartatok". 5000Ft-ot adtam neki, es ebbol 3000 Ftot kellett volna visszaadjon. Mondom neki, hogy nekem 4000 kell vissza. Erre vissza ad 2000 Ftot es azt mondja nekem, hogy nem ad se 4000 Ftot, se 3000Ftot, csak 2000-t. Mondom neki, nehogy mar, madj utana adott meg 1000 Ft-ot. Mondom neki en kerek meg egy 1000 Ftost. Erre azt mondja nekem, hogy mar elmult az az ido.

Lehet kicsit erthetetlen, meg logikatlan beszelgetes volt, de szerintetek ez flort akart lenni? Legyszi normalis valaszokat


2012. nov. 1. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szimpla hülye lehúzás akart lenni
2012. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy adjunk normális válaszokat, ha még azt sem tudjuk miről van szó. Nem flörtölni akart véletlenül? Na akkor sem értelmes.
2012. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leirtam mirol van szo KEDVES MASODIK VALASZOLO!!
2012. nov. 1. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon nehéz erre normális választ adni. Ha nem érted miért, akkor nem is fogom megmagyarázni. Szóval ugorjunk.


Ha mindezt viccesen mondta, akkor lehet, hogy csak hülyéskedett veletek, flörtnek akkor sem ezt nevezik, de mindegy. Ha komolyan mondta, akkor egy bunkesz sofőr.

2012. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
gondolom marhán unatkozhat az a majom ott a fülkéjében ha így próbál meg flörtölni...mindenesetre ez gyenge volt bármilyen szinten.azon csodálkozom h nem mondtad neki h húzzon el a p*csába aztán adjon vissza rendesen.
2012. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem unatkozott és kicsit húzta az agyatokat. Legalább jól nézett ki?
2012. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen 15 szemelyes buszon voltunk, es en viccesen fogtam fel a dolgokat. Egy masik csajjal szalltam fel, mikor ezt mondta, de a masik csaj nem mondott neki semmit, csak hallgatott.
2012. nov. 11. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!