Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Mindenki jön ezzel a kamu dumával hogy jaj majd úgyis jön a nagy szerelem.

Hát nem jön.

Próbálkozok nőknél de egyre világosabb hogy nem tetszem igazából senkinek.

Általában mindig ugyanazt a maszlagot kapom, hogy tök kedves vagyok meg rendes, és hogy majd szerencséje lesz velem a jövendőbelimnek, csakhát azért annyira mégsem vagyok jó hogy kelljek is valakinek.

És nem olyan régen őszintén megmondta nekem egy csaj hogy kb 10/3 vagyok és emiatt nincs senkim.

Szóval akkor lefőtt a kávé nem?

Akinek fiatalon nem vonzó az arca annak később sem lesz az.

25f vagyok.


2023. szept. 2. 01:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%

"Mindenki jön ezzel a kamu dumával hogy jaj majd úgyis jön a nagy szerelem. Hát nem jön."


Inkább csak megy, mert úgy gondolják hogy mindig jön jobb, persze csak gondolják!

2023. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
66%

Majd megmondják itt neked úgyis, hogy hülye vagy és azért nincs nőd.

Valójában teljesen jól látod, ha nincs egy elfogadható külsőd, az átlag nőknék esélytelen vagy.

Persze valami kövér csúnya barátnőd még lehet, akinek szintén nem fogsz tetszeni, csak beéri veled.

2023. szept. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
47%
Kb 90%-ban a külső számít! Lehetsz te akarmilyen rendes pasi, ha meg se nézik egy tarskereső oldalon az adatlapodat, mert már a fotód alapján kiszanálnak.
2023. szept. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%
Jól látod lefőtt a caffe vagy elment a hajód. Ha 25 évesen nem jössz be senkinek akkor 30,35,40 évesen se fogsz.
2023. szept. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
72%

Engem is 10/2-4 pontosra taksálnak a nők (ritka az 5), nem is volt barátnőm 11 éve.

Készülj fel hosszabb távon is a nőmentes életre.


F/32

2023. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos jól látod, ennyire számít a külső. Az ilyen önbizalom, személyiség, humor szöveggel azok jönnek általában, akik könnyen összejön egy kapcsolat, mert jól néznek ki. Előnytelen külsővel azok az emberek se rúgnának labdába, az is biztos, kitörlhetnék a s.ggüket az önbizalommal meg a többi maszlaggal.
2023. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

Nemcsak a külső számít, de a külső a beugró.

Én utasítottam már vissza baromi jóképű pasit, mert nem tetszett a személyisége, viszont sosem jönnék össze olyannal, aki taszít, legyen akármilyen nagyszerű ember.


Tehát a jó külső nem szabad kártya, de a rossz külső instant elutasítás. És lehet nyekeregni, hogy a nők ilyenek, de gondolj csak bele, hogy férfi oldalról ez hogy működik? Ti ELEVE csak olyan nőknél próbálkoztol, akik bejönnek neked.

2023. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
28%

"Szóval akkor lefőtt a kávé nem?"



De. Eleg vilagos, hogy beszoptad a genetikai lottot.



39F incel

2023. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
7%

7: Ez nincs így.. ha már nagyon éhes vagy, szinte minden mindegy. 26 évesen voltam olyan hogy annyira éhes voltam hogy 47 éves kövér nővel voltam együtt. Mármint kaland volt, nem kapcsolat.


Képzeld el ezt úgy hogy a vaginádban nem jár pénisz évekig. Nos, el tudod képzelni?

2023. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%

9

Igen, el tudom képzelni. Volt is ilyen időszak.


De ha valaki egy önkontroll nélküli ösztönlény, azt nem tudom sajnálni. Mellesleg vélhetően felállt a farkad arra a nőre. Mi viszont nem tudunk benedvesedni, elélvezni meg főleg nem egy olyan férfival, aki taszít. Akkor meg minek?

2023. szept. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!