Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Mindenki jön ezzel a kamu dumával hogy jaj majd úgyis jön a nagy szerelem.

Hát nem jön.

Próbálkozok nőknél de egyre világosabb hogy nem tetszem igazából senkinek.

Általában mindig ugyanazt a maszlagot kapom, hogy tök kedves vagyok meg rendes, és hogy majd szerencséje lesz velem a jövendőbelimnek, csakhát azért annyira mégsem vagyok jó hogy kelljek is valakinek.

És nem olyan régen őszintén megmondta nekem egy csaj hogy kb 10/3 vagyok és emiatt nincs senkim.

Szóval akkor lefőtt a kávé nem?

Akinek fiatalon nem vonzó az arca annak később sem lesz az.

25f vagyok.


2023. szept. 2. 01:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg a külső számít. És igen, ennyire.

Nekem pl. minden barátnőm elég egyértelműen bevallotta, hogy már elsőre is bejöttem nekik külsőre. Szóval, ha be sem jövök, nem lesz semmi.

2023. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
10%

10 : Úgy állt fel arra a nőre hogy előtte 2 napig ki se vertem hogy legyen elég libidóm... de még így is innom kellett hozzá pár sört...persze túl sokat se ihattam mert akkor meg amiatt nem áll fel..


Szerencsére azóta már a tesztoszteronszintem lejjebb ment, már annyira nem hiányzik a szex sem. Elvagyok nők nélkül.


Pl. utoljára 2019-ben dugtam és tudod mit? Nem érdekel a dolog.

2023. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
91%

12

Erre most mit kéne mondani? Szánalmas...

2023. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
83%

Én pont a napokban láttam facebookon, egy kis aranyos, szép arcú lánynak és egy iszonyat béna, ránézésre, csóró, (szóval még azzal se lehet vádolni, hogy a pénzéért van vele) palinak a nászútjáról képeket...


Úgyhogy, de mindenki talál magának valakit.

2023. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
67%

Van egy pasi akivel kavartam, szexeltünk. Állatira vonzódunk egymáshoz. Én nyitott lettem volna arra, hogy megismerjem jobban, igaz elég későn, de a tudtára adtam. Ő nem. De nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne gondja vagy a vonzalom hiányával. Persze lehet részemről erősebb, de azért van amit nem tud az ember megjátszani.


Szóval én későn kapcsoltam. De az sem sokkal jobb érzés, hogy meg se akar ismerni igazán, pedig mindig is a belsőmet tartottam érdekesebbnek a külsőmnél (van bennem némi önbizalomhiány ez jogos). Szóval.. van ez így:D

2023. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
0%
12: Mi benne a szánalmas?
2023. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%

Namost ez olyan, hogy vannak pasik akiken egyszerűen csak átnéznek a nők, ők az igazi incelek. Nem lehet tudni mirét van, talán a külső, az is lehet. Viszont míg mások boldogan csajoznak, addig nekik nem marad semmi és akár fejre is állhatnak sosem lesz senkijük. Ezt el kell fogadni.


39 f incel

2023. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
97%
Szívem szerint úgy kiposztolnék ide képeket csúnya/béna/átlagos pasik esküvőiről. Tudnék gondolkodás nélkül kapásból 4-5-öt mutatni, és ezek csak az én ismerőseim...
2023. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

16

Most csak viccelsz, ugye?

2023. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%
#18: Privátban jöhet. Volt régebben egy hasonló témájú kérdés. Hát, ott a "csúnya" pasi pl. személyi edző volt tökéletes testtel és tök átlagos fejjel. Meg kifejezetten helyes, csak nem a válaszoló stílusának megfelelő férfi. Szóval, én tényleg kíváncsi vagyok csúnya férfiak esküvőjéről a képekre, mert a környezetemben egy ilyen sincs.
2023. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!