Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Mindenki jön ezzel a kamu dumával hogy jaj majd úgyis jön a nagy szerelem.

Hát nem jön.

Próbálkozok nőknél de egyre világosabb hogy nem tetszem igazából senkinek.

Általában mindig ugyanazt a maszlagot kapom, hogy tök kedves vagyok meg rendes, és hogy majd szerencséje lesz velem a jövendőbelimnek, csakhát azért annyira mégsem vagyok jó hogy kelljek is valakinek.

És nem olyan régen őszintén megmondta nekem egy csaj hogy kb 10/3 vagyok és emiatt nincs senkim.

Szóval akkor lefőtt a kávé nem?

Akinek fiatalon nem vonzó az arca annak később sem lesz az.

25f vagyok.


2023. szept. 2. 01:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%

Nem viccelek, mi volt ebben a sztoriban szánalmas? A nő is egy elhanyagolt feleség volt amúgy. Nálam éhes volt a makk, huszonéves voltam még.


Mi volt a szánalmas? Hogy puncizni akartam egyet végre 1 év recskázás után?

2023. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
60%

21

Igen, pontosan ez.

2023. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
92%
20 Akkor nyisd ki a csipád, vagy szerezz kettőnél több ismerőst...
2023. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%
#23: Megvolt, továbbra sem látom. Egyéb tipp? Esetleg neked kéne átértelmezned a csúnya jelentését, mert talán tök átlagos férfiakra is ráhúzod? Ááá, ez biztos lehetetlen. A képek meg elmaradnak... Logikus.
2023. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
12%

22: Ja értem, akkor ha szánalmas az hogy egy férfi vágyik nemiségre, akkor vállalom hogy szánalmas vagyok.


Érdekes módon állandóan azok mondogatják ezt akik stabil kapcsolatban vannak, nem szenvednek hiányt se punciból se farokból.

2023. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
67%

24 Nem én ígértem a képeket, Edricus. És egyébként sem meglepő, hogy egy gyakoris troll kedvéért nem sértünk személyiségi jogokat.


Amúgy meg menj el egy iskolához, óvodához és nézd meg, milyen férfiak szedik össze ott a gyerekeiket. Lesz köztük ronda, légy nyugodt. És ha netán a pénzzel jönnél, nézz körül Budapest lerohadt környékein. Elhanyagolt, ronda embereket is látni fogsz együtt.


Vagy a ronda nők szerinted kikkel vannak kapcsolatban? Mert annyi jó/átlagos pasi hidd el, hogy nincs ezen a világon.

2023. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
49%
Küldtem hetet. Remélem elég lesz.
2023. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
85%

Az a szánalmas, hogy egyes (!!) férfiakban annyi tartás és önbecsülés sincs, hogy ne feküdjenek le valakivel, akitől undorodnak.


Végtelenül nyomorult, szánalmas ember az ilyen.

2023. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
2%

#27: Köszönöm, tényleg megkaptam a képeket!


Na, hát a 7 képből 2 képen van olyan férfi, aki TALÁN beleesik a csúnya kategóriába. 1 képen léfő férfi kifejezetten helyes.

A többiek teljesen átlagosak. Olyanok, akiket ha kimész az utcára, bárhol láthat bárki. Azért ez megint azt igazolja, hogy az itteni közösségnél a "csúnya" egyenlő az átlagossal.


#26: Nem vagyok edricus. Troll sem vagyok. Személyiségi jogokat sem sért privátban a dolog.

2023. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz, hogy mindenkinek más a szép. Nekem például mindannyian bénák, és nem ismerkednék velük, de a képeken látható hölgyeknek meg ők a mindenük. Szóval senkinek sem kell temetnie magát. Az meg pláne nem igaz, hogy a felső 10 vagy 20 vagy nem tudom hány százalékot szoktatok emlegeni, viszi el az összes nőt, mert ez egyáltalán nem igaz.
2023. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!