Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csak a külső számít?

Figyelt kérdés

Mindenki jön ezzel a kamu dumával hogy jaj majd úgyis jön a nagy szerelem.

Hát nem jön.

Próbálkozok nőknél de egyre világosabb hogy nem tetszem igazából senkinek.

Általában mindig ugyanazt a maszlagot kapom, hogy tök kedves vagyok meg rendes, és hogy majd szerencséje lesz velem a jövendőbelimnek, csakhát azért annyira mégsem vagyok jó hogy kelljek is valakinek.

És nem olyan régen őszintén megmondta nekem egy csaj hogy kb 10/3 vagyok és emiatt nincs senkim.

Szóval akkor lefőtt a kávé nem?

Akinek fiatalon nem vonzó az arca annak később sem lesz az.

25f vagyok.


2023. szept. 2. 01:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
26%
Ronda nő vagyok. Igen, én is látok ronda párokat, szülőket. És? Azt nem lehet tudni (csak valószínűsíteni...), hogy ők vonzódnak-e egymáshoz vagy sem. Szerintem itt senki sem amiatt "sír", hogy nem jön össze neki egy szar, vonzalommentes kapcsolódás. Teljesen normális, hogy egy ilyen a háta közepére se' hiányzik az embernek. Szóval sosem fogom megérteni, mi a francért kell újra és újra az utcán látott ronda párokkal példálózni, semmi értelme. Olyanra kell nagyobb mennyiségű! példát hozni, ahol 100%, hogy a két rondaság majd' megveszik egymásért, de nyilván ez kivitelezhetetlen. Akkor engedjük már el...
2023. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

31

Azért "kell" az utcán látott ronda párokkal példálózni, mert következetesen úgy teszik fel a kérdést, hogy "Lehet-e egy ronda embernek párja?" Erre az a helyes válasz, hogy "Igen, lehet."


Ha nem erre kíváncsi a kérdező, akkor ne ezt kérdezze, pofon egyszerű.

2023. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem vagy autizmusban markánsabban érintett (szó szerint értelmezés...), akkor azért egyértelmű számodra, hogy nem arról szól ez, hogy lehet-e számára nem vonzó párja, tehát alapból rossz kapcsolata. Igen, bele lehet kötni, hogy hanyagul lett feltéve a kérdés, és "csakazértis!" ragaszkodni a szó szerinti értelmezéshez, de ez nem valami konstruktív.
2023. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
76%

A-aa, tévedés...


Folyamatosan úgy teszik fel ezeket a kérdéseket, hogy a párkapcsolat LEHETŐSÉGÉT vitatják.


Lehetne esetleg azt kérdezni, hogy a csúnya emberek szexuális életére milyen hatással van az, hogy a számukra elérhető emberekhez képtelenek vonzódni. Vagy lehetne arról beszélni, hogy a bár racionálisan természetesen levezethető, hogy kihez ki passzol, az előnytelen külsőhöz nem jár automatikusan a partnerek személyét érintő igénytelenség/közöny. Tehát attól, hogy valaki ronda, még nem föltétlenül lesz képes rondához vonzódni.


De a gyakoris agyhalottak, akik ötpercenként megkérdezik a hülyeségeiket, NEM erről beszélnek, hanem többnyire a nők naaaaaaaagyon magas elvárásairól. Mindezt úgy, hogy ők maguk sem akarnak leállni ronda nővel.


Úgyhogy ennyit erről.

2023. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
19%

Senki nem akar magának rodna párt ennyi a lényeg.

És igen a külső 90% a többi meg alap szólva senki ne várjon itt csodát.

Elvégre ez az evolúció most hogy olyan jó dolgunk van mindenki tud válogatni.

Ettől függetlenül lehet hogy jön még kutyára teherautó ki tudja....

2023. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz màst mint kitartòan pròbàlkozni. A fizikai vonzòdàst nem lehet eröltetni.
2023. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
76%
Meg hát azért néha el kell fogadni, hogy az embernek nem járnak bizonyos dolgok az életben. Persze ez a nagytöbbségre nem vonatkozik, mert akkor már rég kihalt volna az emberiség, viszont vannak emberek, egy kis mennyiség, akiknek egyszerűen nem jön össze. Ilyen az élet.
2023. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt egyszerűbb leírni/kijelenteni, mint ilyen helyzetben lévőként tényleg elfogadni. Mármint megbékélni vele, nem pedig megkeseredve, depresszívvé válva beletörődni - nagy a különbség a kettő között.

Nem egy luxusautóról, -ingatlanról vagy hasonló kategóriájú dolgokról van szó, amiket viszonylag könnyedén elintézel annyival, hogy "hát ez van, nem lehet mindenkinek".

2023. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg neked kéne átértelmezned a csúnya jelentését, mert talán tök átlagos férfiakra is ráhúzod?"


A férfiak közül pedig sokan csuklóból lekövérezitek ezt a nőt: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként én voltam már együtt előnytelen külsejű férfivel. Több ehhez hasonló kérdés alatt kifejtettem, hogy végül nem a külseje, hanem a tapló jelleme miatt hagytam ott - de úgyis mindig megkapom, hogy hazudok, szóval ezúttal nem fárasztom magam. Gondoljatok továbbra is azt, amit akartok.


Előző voltam

2023. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!