Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg szinte alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg szinte alig számít a külső ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Újabban azzal telnek a napjaim hogy a nőktől megkérdezem hogy "milyen pasik jönnek be?" Szinte az összes fórumon, tiktokon liveban, Facebookon, fórumokon, ismerősök között stb. kb. már 100 nőt biztos megkérdeztem erről, ez így már egy kisebb statisztikai adatnak számít...

A nők kb. 80 százaléka azt mondta hogy a külső szinte alig számít, nincsen zsánere, mindenfajta külsejű pasi volt már neki stb..


2023. júl. 24. 11:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Miert meglepo? Fiatalon szinte csak a kinezetben es a softskillekben kulonboznek az emberek, amint elkezdik a felnott eletuket, onnantol mar eljonnek a kulonbsegek, hogy kiben mennyi melyseg es tartalom van. Egy felnott no mar eszerint keresgel, nem a tini enjenek akar megfelelni.
2023. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Számít a külső bizonyos fokig, a belső a mérvadó és persze az, hogy van-e kémia, hasonló személyiség, vagy se.
2023. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy a külső, ezt üzenem azoknak is akik ezért "gyúrnak".


Az anyagi helyzet a döntő, nem egyszer láttam már full-os csajt olyan troll férfival aki még a gyűrűk ura-ba se férne be.


Bár a "gyúrosok" még szeretők lehetnek,ez nincs kizárása.

2023. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez ekkora marhaság, hogy szinte fáj.

Egyébként,ha nincs meg a 20% külső, akkor a többi 80% sincs meg!

2023. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Számít a külső. Bár ebben az országban tabu finnyásnak lenni, mert akkor kapod ám az íveket.

Ha nem vonz valaki külsőleg, sőt inkább taszít és hányingerrel nyúlok hozzá, az ki fog derülni és igen hamar vége lesz a dolognak.

Elképzelhető, hogy van az a pénz... De én nem vagyok se fullos műanyag csaj, sem gazdag, úgyhogy engem a gazdag vállalkozó, cégvezető kopasz, pocakos bácsik szintén hányingerrel, nagy ívben elkerülnek úgyhogy az a veszély engem nem fenyeget, hogy ronda milliomos akarjon tőlem bármit is.

2023. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegy, hogy valaki potenciált (lehetőséget) keres a férfiakban, vagy társat szeretne. Ez komoly különbség.

Azoknak a férfiaknak, akik igazi társkapcsolatot keresnek, nagyon kiábrándító, hogy sok nőnek mennyire a pénz és a lehetőségek a főszempont. Kb ugyanannyira megalázó ez, mint amikor egy nő csak szexre kell a férfinak. Egyik sem különb, ez egy kategória.

2023. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy nincs zsánere, és mindenféle pasija volt, az nem azt jelenti, hogy nem számít a külső.
2023. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Ezt nőként mondom hogy hülyeség. Az igaz, hogy kevésbé számít, de számít. Először mégiscsak a külsejét látod az illetőnek. Ha az nem fog meg semennyire sem, akkor a többi lényegtelen. Ha csak egy kicsi dolog is tetszik benne, akkor viszont utána sokat tudnak dobni rajtuk a belső értékek.

Nekem sincsen zsánerem, de ha valaki egy kicsikét sem tetszik külsőre, akkor ákármilyen jól is elbeszélgetünk, nem alakul tovább semmi.

2023. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Kell, hogy tetszen. De sokféle srác tetszett már (20 éves korom óta vagyok kapcsolatban, így az előtte lévő időszakról tudok írni)


alacsony, vézna, kövér, kopasz, pattanásos, a "fura gyerek" stb.

Mind velem egyidősek voltak.

2023. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

"A nők kb. 80 százaléka azt mondta hogy a külső szinte alig számít, nincsen zsánere, mindenfajta külsejű pasi volt már neki stb.."

Ha kiderül rólad, hogy férfiként 155 centi vagy, hirtelen a nők 100 százalékának nagyon fontos lesz a külső.

2023. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!