Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a nőknek számít ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a nőknek számít ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Hogy van e diplomaja a pasinak?

Hogy mennyi a fizetese?

Hogy milyen autoval jar?

Hogy milyen lakasban lakik?


Ahogy elnezem a ferfiak elnezobbek e tekintben ha eleg csinos,jol nez ki a lany.


2022. júl. 12. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Meg vannak a selyem fiúk 😉
2022. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindkét nem tudatosabban választ párt manapság. Régebben egy minimálbéressel is tudtál tervezni, mert nem 150 volt egy albérlet meg nem 30 millió egy panel, ha apránként is, de lehetett gyűjtögetni. Ma egy minimálbéres nem tud kifizetni egy albérlet+rezsit sem, nemhogy félrerakni lakásra, autóra, gyerekre...
2022. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Normális nőnek nem ez számít. Csak az elb.ott pasik fogják erre hogy évek óta egyedül verik!
2022. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkább azoknak számít akik gyereket és házasságot akarnak. Érthető ha a jövőjével kapcsolatban előre gondolkodik a nő, és nem anyósékhoz vagy a híd alá akar szülni. Aki nem akar gyereket vagy van saját lakása, el tudja magát tartani, az lazábban gondolkodik erről.
2022. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Na az új fiú.

Legrosszabb helyre jöttél tanácsért, kivéve ha incel vagy , mert nekik úgy is mindig más miatt nincs nőjük szerintük

2022. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a pasiknak elég annyi, hogy csinos meg jó a segge a csajnak. Aztán meg itt jajjgatnak, ha az a bizonyos csinos pcsa lehúzza őket idővel. Dehát ennyi elég volt nem? Ez kellett. 🤷‍♀️
2022. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

"Hogy van e diplomaja a pasinak?"

Az lényegtelen.

"Hogy mennyi a fizetese?"

Az már lényeges, bár mostanság már azt is beleírnám, hogy ne forintban kapja.

"Hogy milyen autoval jar?"

Manapság a kocsi/jogsi alap.

"Hogy milyen lakasban lakik?"

Menő pasik saját lakásban laknak.

2022. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

A fizetés és a diploma is fontos nekem.

A személyiség a legfontosabb, meg hogy összepasszoljunk, de a fizetés amiatt fontos, hogy ne én fizessek minden programot és lakbért egyedül, a másik pedig azért, mert akinek diplomája van, az biztosan kitart a célja mellett, nekem ez azt jelenti, hogy céltudatos és kitarto, ami személyiség szempontjából nálam döntő jelentőségű.


24N


(A kocsi és a lakás nem érdekel, nekem egyik sincs, nem elvárás)

2022. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Igényes pasinak számít a nő végzettsége.
2022. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Engem speciel nem érdekel. A lényeg hogy ne legyen link alak. Tisztességesen dolgozzon, legyen megbízható, tudjon rá számítani az ember.
2022. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!