Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek ismerkedéskor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek ismerkedéskor nem számít a pénz akkor hogy lehet,hogy szinte a gazdagabb öregebb vállalkozókkal mindig csak cicababák vannak?

Figyelt kérdés

Ma voltunk egy haverommal bevásárolni, vásárlás után vettünk egy energiaitalt,és a kocsi mellett a parkolóban beszélgettünk.

10-9 gazdagabb férfi, aki menő kocsival,menő ruhákban jött, olyan nő szállt ki az anyósülésről hogy csak lestünk.

Normál csávóknál csak normál nőket láttunk.

Akkor ez az összefüggés nem véletlen.


2022. máj. 10. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
A nőknek valóban nem a pénz számít, de a cicababáknak igen. 😎
2022. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Minthogy normál pasikkal is láttatok nőket, ezzel meg is magyaráztad, hogy mi a probléma a fő kérdéseddel. Nem MINDEGYIK nőnek számít a pénz. Van, akinek igen. Sok pénzből meg könnyű cicababának kinézni, ha nem kéne dolgoznom és egy raklap szakember dolgozna rajtam minden nap (fodrász, körmös, stb), plusz ugye lenne pénzem olyan ruhákra, én is lehetnék akármilyen jó kis cicababa, ahogyan az általad "normál nőként" definiált csajok jó 99%-a is. Ha van időd egész nap edzegetni meg pihenni és szépítkezni, akkor nyilván úgy is fogsz kinézni. Ha meg napközben dolgozol és csak munka után kimerülten beugrasz a Lidle-be egy vekni kenyérért meg egy fürt banánért a gyereknek, akkor azért annyira nem fogod kikenni-kifenni magad, mint az előzőekben leírt csaj.
2022. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Savanyú a szőlő? 😃 Vannak jó nők akiknek nem számít úgy a pénz, mint ahogy leírtad. Nem mondd nekem, nem láttál még nagyon csinos nőt átlag keresetű hapsival?
2022. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
🥱🥱🥱
2022. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Mert ostobák vagytok.


1. Nincsenek A Nők.

2. Mindig vannak olyan nők (és férfiak) is, akik megfelelő pénzért sok mindenre képesek.

3. Nem minden gazdag, öreg vállalkozónak van fiatal csaja. (mmellesleg az autóban bárki ülhetett mellette: lánya, unokája, kolléga, szomszéd, barát.)

2022. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a lányuk🤣
2022. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Vannak olyan nők, akiknek a pénz számít. És vannak olyan nők, akiknek nem.
2022. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem minden nő cicababa.
2022. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Cicababa vagyok es a fiatal fiukat szeretem. Az oreg pasikat egy mondatra se meltatom.
2022. máj. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
A gazdag öreg vállalkozók miért mindig cicababákat választanak?
2022. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!