Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg szinte alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg szinte alig számít a külső ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Újabban azzal telnek a napjaim hogy a nőktől megkérdezem hogy "milyen pasik jönnek be?" Szinte az összes fórumon, tiktokon liveban, Facebookon, fórumokon, ismerősök között stb. kb. már 100 nőt biztos megkérdeztem erről, ez így már egy kisebb statisztikai adatnak számít...

A nők kb. 80 százaléka azt mondta hogy a külső szinte alig számít, nincsen zsánere, mindenfajta külsejű pasi volt már neki stb..


2023. júl. 24. 11:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Kifejtem a 7-es válaszom, "nem ment át".


A férfiaknak a "számít a külső" azt jelenti, hogy minden nőnek Henry Cavill kell.


A nőknek azt, hogy "tetszen nekem".

2023. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Körülbelül annyira számít hogy ne egy hegyi troll legyen vagy kertitörpe.
2023. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Zsánerem nekem sincs, de tetszenie kell valamilyen szinten/módon/formában.
2023. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

"A nők kb. 80 százaléka azt mondta"


Azt MONDTA! És ez a lényeg, sose arra figyelj, hogy mit mondanak, hanem hogyan cselekszenek. Szóval mondhatja, hogy neki nem számít a magasság, a külső, aztán utána azt látod, hogy a 190cm-es, rohadt jóképű, izmos, sportos (nem kigyúrt!) mászkál a csaj.


A külső a legfontosabb, a nő is ugyanúgy ember, nekik is a külső az elsődleges. Ezen múlik hogy van-e vonzalom vagy nincs. Lehet tagadni, le lehet pontozni, de akkor is így van.

Maximum lesznek olyan dolgok, amelyek felülírják a külső elsődlegességét, hogy az Y srác bár jobban néz ki, de csóró és megbízhatatlan, X viszont gondoskodó, szorgalmas, családcentrikus, viszont nem annyira jó külsejű, akkor lehet, hogy X lesz inkább a befutó.

2023. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon is számít a külső csak ez nem jelent egyetlen kinézetet. Vonzó kell legyen és ez lehet szőke és barna is, sovány és izmos is de mindenképp jól kell kinéznie a típusán belül azért.
2023. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs olyan, hogy "a nők". Nekem nőként nagyon is szàmít a külső, de nekem egyáltalán nem jön be sem Henry Cavill, sem a fiatal Brad Pitt, az én ízlésem némileg eltér a mainstream-tól. Chris Hemsworth teste jó, de az arca nekem pl. csúnya, azokkal az apró disznószemekkel.
2023. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

"A nők kb. 80 százaléka azt mondta hogy a külső szinte alig számít"


Ez nem azt bizonyítja, hogy a nőknek nem számít a külső, hanem azt, hogy többségük nem szeret igazat mondani. És azt is, hogy ne azt nézd, amit az emberek mondanak, hanem amit tesznek. Nézd meg, hogy tinderen kiket hányan húznak be... Mindjárt fordítva fog kijönni a szám.

2023. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17: mert Tinderen a népesség 100%-a fönt van, vagy miért is reprezentatív az, amit te ott látsz? (Már ha látod egyáltalán, hogy MÁSOK kiket húznak jobbra vagy balra).
2023. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

Ismerősömre rá nyomult egy átlagos,de elég alacsony,

egyébként kedves és értelmes férfi.Valami ismerkedős oldalon

írogatott neki,de a csaj gyakorlatilag tett rá egy ideig..

Aztán csak ki kunyerált egy élő randit,ahol le vette a csajt

a lábáról,még pedig a pénzével...Le foglalt egy éttermet gyakorlatilag

kettőjüknek, 1.5 millás laptop ajiba,stb..

Szóval van az a pénz,amikor minden meg szépül..

Én mondjuk nem is ítélem már el azokat akik be biztosítják magukat egy bizonyos kor után,és biztonságra vágynak.Ez szerintem csak akkor gáz,

ha az illető férfit nem tudja valóban szeretni,ha

nem is szerelemmel,de elgalább szeretettel..

2023. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%

#18: Jajj. Miért jó folyamatosan ennyire az értetlent látni?

Senki sem mondta, hogy a népesség 100 %-a fent van. Sőt, a népesség 100%-a társat sem keres. Ettől függetlenül pl. a fejlettebb országokban már legalább az emberek fele ott keres társat. Ha tetszik neked, ha nem.

Belelátni meg... Azért az itteni antiszociális vagy aszociális emberekkel ellentétben hidd el, hogy vannak még olyan emberek, akiknek van szociális élete. És mindkét nemmel kapcsolatban. És esetleg még le is ülnek beszélgetni vagy akár rá is néznek együtt a tinderre.


Kielégítő volt a válaszom, vagy úgyis tök mindegy, hogy mit írok, mert neked már megvan a sziklaszilárd elméleted, amin semmilyen csoda hatására sem változtatnál?

2023. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!