Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ez valóban igy van akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez valóban igy van akkor miért tünik el minden itteni nő képcsere után?

Figyelt kérdés

Ezt egy csaj irja:


Nem minden lány bugyija nedvedesedik arra, hogy valaki jóképű.


Nekem sokkal racionálisabb elvárásaim vannak. Őszinteség, hűség, tisztesség. Ezek a jellemvonások hiányoznak nagyon sok férfiból.


Nekem pl semmit nem jelent az, hogy ki hogyan néz ki. Mindaddig míg egyébként ad magára, ápolt, és a fenn említett tulajdonságokkal rendelkezik.


2023. aug. 31. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Valóban nem nedvesedik mindenki bugyija arra, ha valaki jóképű, de azért nem áll össze akárhogy kinéző fickóval. Tetszhet valaki akkor is, ha nem jóképű, lehet valami a kisugárzásában, a mosolyában, a szemében, mittudomén, DE akkor is tetszenie kell, hogy ismerkedni akarjak vele. Nem fontos, hogy úgy nézzen ki, mint Henry Cavill vagy Jason Momoa, de ne is legyen egy DeVito, érted. Valaminek tetszenie kell a külsejében is, ha már párt keresek, de gyanítom ezzel te is így vagy. Az a fajta emberi kapcsolat, amiben a külső vonzalomnak egyáltalán nincs szerepe, az a barátság, ott valóban halál mindegy, ki hogy néz ki és kizárólag a közös érdeklődés meg a belső értékek számítanak, de ha szerelmi kapcsolatról van szó, ott a fizikai vonzalom elég fontos szempont, még ha nem is elvárás a modell külső egyik fél felé sem.
2023. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a magyar nők nagyon rafkósak,ezt is megoldják okosba,ha külsőleg nem jön be nekik az illető akkor előveszik a rossz kisugárzás szöveget..
2023. szept. 1. 10:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem számított soha a kulső csak ezek. Próbáltam beszélgetni nem helyes srácokkal de a tapasztalatom alapján az alacsony önbecsülés miatt mindig minden szaron hisztiztek és erőszakosak voltak. Pl.: nem írtam egy napig és már ellettem küldve a picsába hogy én őt nem használom ki stb..
2023. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

",ha külsőleg nem jön be nekik az illető akkor előveszik a rossz kisugárzás szöveget.."


Minek ezért rafkósnak lenni, Mucuka?

Nyilván nem kezdek azzal, aki nem jön be. És sokan vannak, akik bejönnének, de az egyéniségük, kisugárzásuk miatt felejtős.

2023. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
48%
Eddig mondja, hogy nem számit a külső amég meg nem lát xd
2023. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!