Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem létezik olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik olyan nő aki átlagalatti és adna esélyt egy átlagalatti pasinak(nem arra gondolok hogy mindenképpen randi legyen vagy egyéb,csak arra hogy adjon esélyt a beszélgetésre,képcserére)?

Figyelt kérdés

Kitudja lehet mind két fél látna valamit a másikban.

Láttam pár kérdést itt az oldalon és választ is mondhatni csúnya női oldalról és mindig az jött ki hogy inkább a magány mint egy olyan pasi aki nem vonzó számára. Olyan kérdést ill választ még nem láttam aki azt mondta volna hogy igen adok esélyt,lehet nem fogsz bejönni de ha más nem lehet egy jó barátság ha megkedveljük egymást.

24-35 közötti korosztály véleménye érdekelne leginkább elsődlegesen nők véleménye. Szinte biztos hogy nem létezik hasonló nő minden erre enged következtetni legalább is itt Magyarországon. Csak hihetetlen még is oké én pasi vagyok és igen rá lehet mondani hogy a szex miatt (ami nem igaz) adnák esélyt mindenkinek tényleg mindenkinek akinek extrém a külseje is. Nem azt mondom hogy biztos összejönnék mindenkivel,számít hogy milyen is az illető nagyon is de nem csak a külső alapján döntök.

Szívesen fogadnék tanácsot is hogyan nézzek ki pl hogy az adott személynek hogyan tetszenék.Bármilyen véleményt,általában azt kapom vissza a külvilágtól hogy nem vagyok jó pasi oké ezt elfogadom de kíváncsi lennék pl mennyire nem vagyok az. Képcserében facebook beszélgetésben is benne lennék idő és bizalom kialakulása után.

Viszont kezdem azt gondolni hogy nem létezik ilyen nő akivel elképzelhető lenne bármi valami.


Pasik is írhatnak szívesen olvasom a véleményeket,női részről nem számítok sok válaszra sajnos.


2023. aug. 19. 09:37
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
remélhetőleg nem kerül törlésre a kérdés szerintem egy kíváncsiságon alapuló kérdésről van szó szóval hát ha más szerint is.
2023. aug. 19. 09:40
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Nekem küldhetsz képet, mondok véleményt szívesen. De én nem akarok ismerkedni senkivel, csak szólok. Képet sem küldök magamról.
2023. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Benne vagy egy hosszabb beszélgetésben is?

csak úgy én sem szívesen küldök magamról (nem szeretnék napiszaron ki kötni,mondjuk nem akkora dolog ha kikerül az ember de azért még is...)

2023. aug. 19. 09:42
 4/26 anonim ***** válasza:
Eztnem igerem
2023. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
De ugye az átlag alatti nő az nem a Palvin Barbi smink nélkül bõ tréning ruhában, ugye nem??
2023. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem nem is tudom hirtelen mire gondolok pl libby huffer-nek is adnák esélyt és nem sértődnék meg ha pl valamiért ő azt mondaná hogy bocsi de csak barátság.
2023. aug. 19. 09:55
 7/26 A kérdező kommentje:
jó mondjuk ez eléggé extrém példa csak szemléltetni akartam mire is gondolok
2023. aug. 19. 09:57
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Te jó isten, rakerestem, megijedtem. Szegény nő.
2023. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Én próbáltam már számomra nem vonzó férfivel összejönni. Nagyon, nagyon rossz döntés volt.

Szerencsére nem vagyok erre rákényszerülve, mert sokan tartanak vonzónak és remekül el vagyok egyedül is. De, az ember, amíg tapasztalatlan, elhiszi, hogy elég, ha a pasi rendes, amolyan "jó pár alapanyag". Rohadtul nem elég. Mert a kezdeti érdektelenség nagyon hamar alakul mély undorrá, először a pasi felé, aztán a szex és végül önmagunk felé. Ezt az árat soha nem fizetném meg újra.

Ugyanakkor látok csúnya párokat, szóval semmi nem lehetetlen. Viszont jobb, ha nem úgy indítasz, hogy csúnya vagy Maris, de nekem így is jó. A csúnya embereknek is van önérzete. Inkább ne mondd el, ha nem tetszik, amennyiben párba akarsz állni az illetővel.

2023. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9-megértem


nem azt mondtam hogy akit én teljesen csúnyának tartok azzal összejönnék,valamit látnom kell benne valaminek meg kell fognia.

2023. aug. 19. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!