Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem létezik olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik olyan nő aki átlagalatti és adna esélyt egy átlagalatti pasinak(nem arra gondolok hogy mindenképpen randi legyen vagy egyéb,csak arra hogy adjon esélyt a beszélgetésre,képcserére)?

Figyelt kérdés

Kitudja lehet mind két fél látna valamit a másikban.

Láttam pár kérdést itt az oldalon és választ is mondhatni csúnya női oldalról és mindig az jött ki hogy inkább a magány mint egy olyan pasi aki nem vonzó számára. Olyan kérdést ill választ még nem láttam aki azt mondta volna hogy igen adok esélyt,lehet nem fogsz bejönni de ha más nem lehet egy jó barátság ha megkedveljük egymást.

24-35 közötti korosztály véleménye érdekelne leginkább elsődlegesen nők véleménye. Szinte biztos hogy nem létezik hasonló nő minden erre enged következtetni legalább is itt Magyarországon. Csak hihetetlen még is oké én pasi vagyok és igen rá lehet mondani hogy a szex miatt (ami nem igaz) adnák esélyt mindenkinek tényleg mindenkinek akinek extrém a külseje is. Nem azt mondom hogy biztos összejönnék mindenkivel,számít hogy milyen is az illető nagyon is de nem csak a külső alapján döntök.

Szívesen fogadnék tanácsot is hogyan nézzek ki pl hogy az adott személynek hogyan tetszenék.Bármilyen véleményt,általában azt kapom vissza a külvilágtól hogy nem vagyok jó pasi oké ezt elfogadom de kíváncsi lennék pl mennyire nem vagyok az. Képcserében facebook beszélgetésben is benne lennék idő és bizalom kialakulása után.

Viszont kezdem azt gondolni hogy nem létezik ilyen nő akivel elképzelhető lenne bármi valami.


Pasik is írhatnak szívesen olvasom a véleményeket,női részről nem számítok sok válaszra sajnos.


2023. aug. 19. 09:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%
Férfiként ha szimplán adsz a mindennapi friss megjelenésre már nyerő helyzetben lehetsz. Normálisan kell öltözködni a mai divatnak megfelelően, ez nem kell hogy drága legyen, elég ha bemégy a Takkoba, jó minőségű mai divat szerinti ruhák olcsón, ennyi. A hajad mindig legyen rendben!! Nagyon sok férfinél látom, hogy már két hónapja nem látta a fodrász, ez nagyon igénytelen kinézetet kölcsönöz ha valakinek rövid haja van, márpedig a férfiaknak általában az van. Ha a ruha, a frizura rendben van akkor már tényleg csak a fogak hiányoznak, vagyis jobban mondva ne hiányozzonak, legyen friss a leheleted. Az arcszőrzet még kérdéses, én nem javasolnám, hogy szakállat nővessz, míg a borotvált kinézet általában nem taszít senkit, ne lődd ki azokat a nőket a szakállal akiket esetleg ez zavar. Kb ennyi, ha rendben van a megjelenésed férfiként akkor is lehet normális párod ha a genetikai lottón nem vagy nyertes.
2023. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%
Nekem fontos, hogy az illetőhöz tudjak vonzódni, de az nem feltétlen azt jelenti, hogy médiaideál szempontból / objektíven nézve min. átlagosnak kell lennie. Vonzódtam már piszkosul olyan férfihez, akit a nők nagy része bottal nem piszkált volna meg, de olyannal időpazarlás lenne bármit is foglalkozni, aki konkrétan taszít külsőre vagy kisugárzásra.
2023. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Azt mondjátok hogy a közepes kategóriájú nőkbnek is jut

fullos pasi..Hol? Egy jó pasit nem látok a környéken se,

még a fullos nőknek is csak ilyen el megy kategóriájú pasik jutnak.

Legalábbis én ezt tapasztalom inkább,semmint az ellenkezőjét.

Főleg 40+os korosztályban

2023. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Allj egy nagy tukor ele, es nezd meg jol magadat. Ha tetszik, amit latsz, akkor OK, ha van, ami nem tetszik, azon ha tudsz, valtoztass. Ezutan varj, amig olyan no akad az utadba, aki "megfog", es ne hagyd elmenni.
2023. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Meg jobb, ha keresel egy olyan not, aki "megfog".
2023. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én mondjuk kíváncsi lennék rá milyen lehetsz, ha ennyire leírod magad
2023. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!