Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem létezik olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik olyan nő aki átlagalatti és adna esélyt egy átlagalatti pasinak(nem arra gondolok hogy mindenképpen randi legyen vagy egyéb,csak arra hogy adjon esélyt a beszélgetésre,képcserére)?

Figyelt kérdés

Kitudja lehet mind két fél látna valamit a másikban.

Láttam pár kérdést itt az oldalon és választ is mondhatni csúnya női oldalról és mindig az jött ki hogy inkább a magány mint egy olyan pasi aki nem vonzó számára. Olyan kérdést ill választ még nem láttam aki azt mondta volna hogy igen adok esélyt,lehet nem fogsz bejönni de ha más nem lehet egy jó barátság ha megkedveljük egymást.

24-35 közötti korosztály véleménye érdekelne leginkább elsődlegesen nők véleménye. Szinte biztos hogy nem létezik hasonló nő minden erre enged következtetni legalább is itt Magyarországon. Csak hihetetlen még is oké én pasi vagyok és igen rá lehet mondani hogy a szex miatt (ami nem igaz) adnák esélyt mindenkinek tényleg mindenkinek akinek extrém a külseje is. Nem azt mondom hogy biztos összejönnék mindenkivel,számít hogy milyen is az illető nagyon is de nem csak a külső alapján döntök.

Szívesen fogadnék tanácsot is hogyan nézzek ki pl hogy az adott személynek hogyan tetszenék.Bármilyen véleményt,általában azt kapom vissza a külvilágtól hogy nem vagyok jó pasi oké ezt elfogadom de kíváncsi lennék pl mennyire nem vagyok az. Képcserében facebook beszélgetésben is benne lennék idő és bizalom kialakulása után.

Viszont kezdem azt gondolni hogy nem létezik ilyen nő akivel elképzelhető lenne bármi valami.


Pasik is írhatnak szívesen olvasom a véleményeket,női részről nem számítok sok válaszra sajnos.


2023. aug. 19. 09:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok kétségbe esve még ha az is jön le,ha valakivel el jutok a randizásig az nem egy éjszakára szól én úgy próbálok hozzá állni hogy meg kérdem magamtól: le tudnék élni vele egy életet ha igen akkor jöhet az úgy mond ismerkedés része (randik).
2023. aug. 19. 10:05
 12/26 anonim ***** válasza:
Mutasd a képet
2023. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha valaki képet kér az írjon privit kezdjünk el beszélgetni szóval sajnos időt kell szánnia rá. Tudom hogy én kérek úgymond tanácsot szívességet de még is ezt kérem. Örülnék annak ha csak a célcsoport mondjuk így írna ill kérne képet. Ettől függetlenül bármilyen vélemény,válasz,sztori érdekel és nagyon szépen köszönöm.
2023. aug. 19. 10:18
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy jól látod, én több oldalról is azt látom, kezdve, hogy van 1-2 olyan nő ismerősöm, akik átlag alattiak, itt gondolok arra, hogy extrém tulsukyosak, pl 140+ körüli, a másik vékony, szexi, ruganyos, a harmadik szintén vékony és iszonyat jó csaj, a negyedik szintén vállalhatatlan kategória....

Nos ezek a lányok/nők 28-40-es korosztály és nem adják alább, még a két jó csajt megértem, de a másik kettő akik vállalhatatlanak...azok miért nem?

Elmondom, mert még ennek a két vállalhatatlan nőnek is, olyan extra fullos pasi jut, hogy a szám tátva marad. Magasak, izmosak, jól szitualtak stb.

Tehát egy extra csúnya nő, simán kap extra jó pasit és ezért nem adnak az extra csúnya nők esélyt a közepes, vagy némileg átlag alatti pasiknak, mert simán, befektetett energia és munka nélkül kapnak igazi jó pasit. Persze egy átlagos, vagy azalatti pasi simán adna esélyt egy jócskán átlag alatti nőnek....de hát az már minden bizonnyal egy másik univerzum, nem ez.


Ez a helyzet sajnos.

2023. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát, barátom, kicsit needy vagy már ne is haragudj:-) te kérsz tanácsot, de azért még én írjak rád. 😀
2023. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14-fullos pasit kap, de mire? Dugasra? A nők nagy része nem erre vágyik. Ami miatt viszont nem adjak lentebb az igenyeiket az az, hogy a nok jobban elvannak egyedul, mint a ferfiak. Extrem esetben meg gyereket is vallalhat, vagy futo kalandbol, vagy beultetessel. Ha el tudja tartani, atugorhatja a valassal járó procedúrát.
2023. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az hogy ki mennyire vonzó nemcsak külső kérdése. És egy kép is lehet csalóka.És az ízlés is más kérdés.Ennél azért bonyolultabb az egész.
2023. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

16 jól beszélsz.


Csak amin nagyon meglepődtem az, hogy ez a két vállalhatatlan nő, agyára csalta a pasikat, de totálisan. Az egyik konkrétan tönkretett egy családot, mivel a pasinak szándékosan jeleket adott, a pasi egy ideig visszautasitotta, de amikor lerohanta szó szerint a nő a pasit, akkor elkapta a hév a pasit is. Szóval fél éven át a nő folyamatosan próbálkozott, nem állt le. Persze a pasi is hibás, de azért ha fél évig ostromolnak valakit, főleg egy nő egy férfit, ott a nőnek kellene több esze legyen és leállni.


Na mindegy, a lényeg, hogy eléggé durva az egész.


A kérdező meg alomvilagban él, hogy még a nők kezdeményezzenek nála, jó is volt régen nekem is, amikor ilyen kis naiv srác voltam.

2023. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Más hogy nem tudok kezdeményezni max ha valaki választ ír és és úgy megtudom keresni üzenetben. de pl aki csak véleményt mondana azzal nem nagyon tudok mit kezdeni,akkor kb ide be linkelhettem volna pér fotót és ugyan az.

A vélemény azt hiszem úgy érdekelne vagy is olyantól aki ismerkedne is vagy ha más nem barátkozna.

2023. aug. 19. 10:33
 20/26 anonim ***** válasza:
Na, azért, ha egy ronda, kövér nő be tud fűzni egy házas férfit, ott elég nagy gondok lehettek a házassággal.
2023. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!