Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ez valóban igy van akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez valóban igy van akkor miért tünik el minden itteni nő képcsere után?

Figyelt kérdés

Ezt egy csaj irja:


Nem minden lány bugyija nedvedesedik arra, hogy valaki jóképű.


Nekem sokkal racionálisabb elvárásaim vannak. Őszinteség, hűség, tisztesség. Ezek a jellemvonások hiányoznak nagyon sok férfiból.


Nekem pl semmit nem jelent az, hogy ki hogyan néz ki. Mindaddig míg egyébként ad magára, ápolt, és a fenn említett tulajdonságokkal rendelkezik.


2023. aug. 31. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem k*rva fontos, hogy jóképű legyen. Most boldog vagy?
2023. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

1, Ha tetszik, ha nem, az emberek többségének a külső számít. Nagyon. Ez az első léc, amit meg kell ugrani. (Igen, azoknak is számít, akik mást mondanak.)

2, Az őszinteség, hűség, tisztesség az első körben a kutyát nem érdekli. Mármint, hangoztatni mindenki szereti, hogy ez mennyire fontos, de egy első randin ez nem tud megvalósulni, ezért nem is meghatározó a folytatást illetően.

2023. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt tőlük kéne megtudnod :)

Nekem a külső is szempont. Ha valaki a legalabb semleges szintet nem üti meg, eleve esélytelen. De, célszerű, hogy már elsőre tetszen valami benne külsőre is. Szerintem ez a gyakroibb hozzáállás.

2023. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ez akkora baromság hogy nem számít a külső. De számít egy szinten igen de nem minden. Ráadásul mindenkinek más jön be. Emellett a fent írt belső tulajdonságok igencsak lényegesek.


Külső megfog belső megtart

2023. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

"Nem minden lány bugyija nedvedesedik arra, hogy valaki jóképű.


Nekem sokkal racionálisabb elvárásaim vannak. Őszinteség, hűség, tisztesség. Ezek a jellemvonások hiányoznak nagyon sok férfiból."


Ez így van. De értsd úgy, hogy van egy beugró szint kinézetre is. Az alatt nem lesz semmi, és eszerint válassz magadhoz illő nőt, akinek te kinézetileg is megfelelsz. Amit utána ír az is igaz, nem a jóképűt keresi kizárólag, hanem legyen őszinte stb, amit ír. De van egy alap kinézeti elvárása is, amit meg kell ugrani. Nem mondja ugyan, de az hogy lepattintott a képcsere után, az a legjobb bizonyíték erre a megállapításra.

2023. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki a külsőre választ elsőnek. Kivétel a goldiggerek. Neki a pénz a döntő
2023. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Először is, ezt EGY csaj írta. Nem azok, akik eltűntek.


S külső meg mindenkinek számít.

Van akinek jobban, másnak kevesbbe, de az biztos, hogy olyant senki nem akar, aki nem vonzza.

2023. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Az itteni nők eltűnéseiről én is tudnék mesélni. De még ennél durvább sztorikat is.
2023. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha szó szerint érti, akkor az, hogy nem nedvesedik arra, hogy valaki simán jóképű, nem jelenti azt, hogy neki nem számít a külső.


Magyarul beszélünk, és baromi egyszerű mondatokat nem képesek emberek értelmezni.

2023. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
A Minden Itteni Nö írta neked ezt a levelet?
2023. szept. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!