Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogy csinálják azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy csinálják azok a pasik akik itt jöttek össze nőkkel,amikor képcsere után mindegyik eltünik?

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy ők nem csúnyák mint te, így a nők nem tűnnek el képcsere után se.
2022. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
1.Honnan tudod, hogy pasi?
2022. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem se szoktak eltűnni pedig nem vagyok egy szépség
2022. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom de én nem is küldenék képet senkinek, mert írtóra ronda pali vagyok.
2022. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne legy ronda, vezna v csoro es no para
2022. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egy életunt fejű selfit küldenek koszos maci felsőben a mamahotelből, ahogy gondolom te csinálod meg sok más GYIK huszár.
2022. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Meleg recskagépek meg trollok írják ezeket meg frusztrált feminácik, akik senkivel sem ismerkedtek itt, csak jól esik ezt nekik is beírni, hátha több incel esik áldozatul meleg recskagépeknek meg trolloknak vagy olyan frusztrált feminácinak, aki éppen unatkozik és próbál kicsalni személyes adatokat, amivel később vissza lehet élni.


Gondolom a sűrűn emlegetett Balázska is így járhatott és feltételezem, nem szeretnénk a sorsára jutni egyikünk sem.

2022. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!