Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha képcsere nelkül talalkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha képcsere nelkül talalkozom nagy baj nem lehet belöle nem? Es miert Mindenki kedden akar?

Figyelt kérdés

Neten akiket megismerek tarskeresö oldalon kepcsere stb utan is mindig kiderül szemelyesen pl hogy foga az viszont nincs vagy epp 100 kg meg a többi


Akivel most chatelek 175/70.

Normalisan beszel.

Es meglepte hogy igent mondtam randira


Ugy gondoltam eleve azert sem kerek kepet hogy nekem izgalmas is legyen valahol a randira keszülni mert amugy nem az, tekintve hogy semmilyen erzelem nem alakul ki nekem szimpla chatelestöl, masik hogy tapasztalat hogy elöben mindenki màs. Mindenki dagattab, öregebb vagy nyuzottabb mint a kèpen vagy epp szemelyesen derül ki hogy amugy nem is ferfi hanem olyan asszexualis tipus.


Neki van képe amugy rolam



A masik amit tudni szeretnék mi ez az egyen idöpont hogy akarki elhiv Mindenki kivetel nelkül a keddet mondja??

Elötte utana is vannak napok hetvege hetköznap. Mi ez az ünnepi randizas filing??


2019. aug. 16. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én kép nélkül biztos nem találkoznék senkivel, de ha szereted a meglepetéseket, akkor nincs gond. Kedd legalábbis jövő héten munkaszüneti nap, ezért akkor nagyobb eséllyel érnek rá az emberek, mint máskor.
2019. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az gond lehet, hogy te küldtél, ő meg nem. Meg ha a kisördög megszólalna bennem, mondanám neked, hogy azért ha már fotót küldtél, gondolom te is a legelőnyösebb oldaladat akartad kihozni .....

Nadehát mindegy is. Jó randit.

2019. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha úgysem úgy néznek ki a képeken, mint élőben, akkor végülis mindegy :D
2019. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jobb szerettem mindig kép nélkül. Az a csalódás, mikor olyan képet küld, aminek köze nincs a valósághoz.
2019. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyugi. En pont nem a legelönyösebbet teszem fel. Eddig mindenki azt mondta elöben szebb vagyok :)en mar eleve hozom a meglepit a sracnak :)
2019. aug. 16. 10:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedden most sokan ráérnek az ünnepnap miatt.
2019. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A leirtakbòl azt hittem, hogy te vagy a férfi. Ha nem a külső érdekel, akkor nem lehet akkora probléma én úgy gondolom, hogy nincs képed róla. Ápoltság se nagyon mutatkozik be képeken, inkább ez chatelés közben jön ki véleményem szerint.


Én amúgy már online beszélgetéskor vonzódtam a már mostani páromhoz, amikor azt se tudtam hogy néz ki, de mindenki más persze:)

2019. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam kép nélkül 4x,és nagy szívás volt mindannyiszor.De ahogy gondolod.
2019. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiszek abban,hogy a külső nem számít. De igen, számít a külső,ha nem vonzódsz Hozzá csak a belső tulajdonságai alapján nem hinném,hogy működik a kapcsolat.


Ha jól megy a helyzetekre spontán reagálás nincs ezzel gond, de ha meglátod és nagyon nem jön be, ez ki fog ülni az arcodra és nem biztos,hogy tovább szeretnéd folytatni az ismerkedést.


Van egy ilyen találkozásba izgalom, de arra azért ügyelj,hogy bármi történik, ne bántsd meg a másik felet, alááshatod az önbizalmát ha azt érzi,hogy csalódást okozott.

2019. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem bármikor jó szokott lenni amikor van szabadidőm, úgy gondolom ha már ismerkedünk akkor illik rászánni az időt a másikra. Persze lehet hogy a "tűnj elérhetetlennek" játszma célravezetőbb lenne.


Kép nélküli randi amúgy tényleg sokkal emberségesebb és szerencsére idáig még nem csalódtam.

2019. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!