Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha képcsere nelkül talalkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha képcsere nelkül talalkozom nagy baj nem lehet belöle nem? Es miert Mindenki kedden akar?

Figyelt kérdés

Neten akiket megismerek tarskeresö oldalon kepcsere stb utan is mindig kiderül szemelyesen pl hogy foga az viszont nincs vagy epp 100 kg meg a többi


Akivel most chatelek 175/70.

Normalisan beszel.

Es meglepte hogy igent mondtam randira


Ugy gondoltam eleve azert sem kerek kepet hogy nekem izgalmas is legyen valahol a randira keszülni mert amugy nem az, tekintve hogy semmilyen erzelem nem alakul ki nekem szimpla chatelestöl, masik hogy tapasztalat hogy elöben mindenki màs. Mindenki dagattab, öregebb vagy nyuzottabb mint a kèpen vagy epp szemelyesen derül ki hogy amugy nem is ferfi hanem olyan asszexualis tipus.


Neki van képe amugy rolam



A masik amit tudni szeretnék mi ez az egyen idöpont hogy akarki elhiv Mindenki kivetel nelkül a keddet mondja??

Elötte utana is vannak napok hetvege hetköznap. Mi ez az ünnepi randizas filing??


2019. aug. 16. 10:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én kép nélkül nem találkoznék, nem azért, mert csak a külső számít, hanem hogy megismerjem, és ne kerüljük el egymást (kihalt helyen nem randizok).

Most kedd meg munkaszünet, talán azért időzítenének így.

2019. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi lett a végeredmény? :)
2019. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!