Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha online ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha online ismerkedésnél képcsere után mindig leráznak?

Figyelt kérdés

Tök jól elbeszélgetünk, megvan az összhang, és mindig szólok előre, hogy enyhén szólva nem vagyok egy világszépe.

Ha rögtön képet küldenék, akkor válószínűleg el se jutnék senkivel addig, hogy meg akarjon ismerni és megkedvelje a személyiségemet.

Mit lehet tenni ilyenkor? Adjam fel? Élőben nem tudok ismerkedni egyáltalán, a külsőm miatt nem kíváncsiak a személyiségemre és esélyem sincs megkedveltetni magam.


2022. nov. 30. 13:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő?
2022. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nő, ha nem derült volna ki a "nem vagyok egy világszépe" mondatból.
2022. nov. 30. 13:45
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ne küldj képet, vagy tegyél a külsődért. Sok lehetőség nincs.

Én például nagyon sokáig úgy voltam vele, hogy "Nem küldök képet, csak beszélgetni szeretnék, mindegy hogy nézek ki"

Aki ezt megértette és elfogadta azzal tök jókat tudtunk beszélni. És idővel ha mégis megmutattam magam, sokkal jobban reagált, mert már "megismert" és szimpatikus voltam.

A másik opció pedig időigényesebb és bár nem lehet mindenen változtatni, de meg lehet próbálni. Tálald ki, mégis mi a baj az arcoddal (Pattanás, karikák? Lehet ellene tenni) és változtass.

Vagy szimplán csak maradj az aki vagy és majd lesz olyan aki nem zavar el. Végülis ez is lehet opció.

Én például (nőként mondom) sosem ráztam le valakit azért, mert külsőleg nem egy isten. Persze ha valaki part keres és megvan a külső ideál, érthető. De alapvetően én sosem ez alapján ítéltem és biztos nem vagyok ezzel egyedül. Csak meg kell találod azt, aki elfogad.

2022. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Találd*
2022. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Akkor "egyszerű" a dolgod, javítanod kell a külsőn. Ami kozmetikust, megfelelő ruházatot, esetlegesen sportot jelent.

Nőnél a külső nagyon fontos

2022. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én erre hogy nem mutatok képet megszeret beszélgetésben majd nem támaszkodnék, nyilván elnézőbb lesz, de ha előnytelen ugysem fogsz tetszeni
2022. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok változtatni a külsőmön, az a baj.
2022. nov. 30. 13:52
 8/27 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál???
2022. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8-nak: Mert már mindent megtettem, amit tudok.
2022. nov. 30. 13:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Mi az a minden?
2022. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!