Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen esetben nem zavar az a tudat, hogy kívánatosnak tart benneteket valaki?

Figyelt kérdés
Ismerkedés, beszélgetés során egy leányzóval eljutottunk a képcseréig, és kölcsönös beleegyezés után fehérneműben is láttuk egymást, kíváncsiak voltunk egymás alakjára. (Igen, tényleg nőről van szó, több ruhás képet is cseréltünk előtte, plusz közösségi oldalon is beszéltünk-beszélünk.) Előtte is többször elmondtam neki, hogy szép és csinos, aztán amikor így is láttam őt, bevallottam, hogy szexinek és izgatónak találtam, és hogy megmozgatta a fantáziámat. Rendszeresen megemlítem neki azóta is, hogy gyönyörű, csinos, és hogy jó volt őt "úgy" látni, hogy milyen jó alakja van stb. Nem tűnik olyannak, aki bárkinek megmutatja magát, és nincs is elszállva a külsejétől, sőt, nem tartja magát különösebben szépnek, sem jó alakúnak. Ilyen esetben a férfitól jövő pozitív visszajelzések csak egótuningnak jók számotokra? Vagy miért nem zavar benneteket, ha valaki ilyeneket mond nektek? Tényleg kíváncsi lennék a válaszokra. Én úgy gondolom, ennél egyértelműbben nem tudom kinyilvánítani valakinek, hogy szexuálisan vonzónak tartom, és valószínűleg egy nőnek is tisztában kell lennie ezzel. Miért lehet az, hogy nem zavarja őt ez, nem sértődik meg? Elmondása szerint nem túl népszerű a férfiak körében, ami persze vagy igaz, vagy nem. Amúgy persze nem csak ilyen témákról beszélget(t)ünk, hanem családról, munkáról, hobbikról, sok minden másról is. Jó, szoktam róla fantáziálni, és igen, izgató lenne ennél kicsit több is, de nem akarom őt lerohanni.

2020. nov. 29. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelek. Mit akarsz? Hogy megsértődjön?
2020. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Nem, dehogyis. Csak tapasztalataim szerint sok nővel idáig sem lehet eljutni. Igen, ez nyilván intim dolog, de nem sok olyan nővel volt szerencsém beszélni, akivel egyáltalán a gondolataimban is felmerülhetett volna, hogy nem tartja ördögtől való ötletnek, hogy így lássuk egymást, még akár hosszabb beszélgetés után sem. Ezért is csodálkozom most egy kissé, hogy ő jól reagált, és nem tart baromnak annak ellenére sem, hogy őszintén elmondtam neki, hogy mit váltott ki belőlem.
2020. nov. 29. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ő is küld magáról ilyen képeket, akkor nyilván azért teszi, mert őt is érdekled és nem fog "baromnak" tartani.
2020. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk a bókok aránya nem tolódik el. Ha egy pasi csak a külsőmet dicséri és a belső tulajdonságaim nem érdeklik, akkor azt gondolom, hogy én nem érdeklem, csak szexpartnert keres.


Számomra a külsőm adott, semmit nem tettem érte, hogy jobban nézzek ki.


Ha azért dicsér, mert elvégeztem az egyik legnehezebb egyetemi szakot, munka mellett elkezdtem egy másik egyetemet, emellett időt szakítok a barátaimra és a családomra, amibe rengeteg energiát fektettem és büszke vagyok rá, akkor meg tudom kedvelni. Leginkább azért, mert hasonlítunk és neki is az fontos, ami nekem.


Nyilván, ha nem érzem, hogy szexuálisan is vonzó vagyok számára (vagy ő nem vonzó számomra), akkor barátság lesz a kapcsolatból. Ha meg azt érzem, hogy nem engem kedvel csak a külsőm érdekli, akkor meg egy bunkó baromnak tartom, aki ráhajt mindenkire. Ha azt érzem, hogy más az értékrendje (mert mondjuk rossz dolgokért bókol), akkor azt gondolom, hogy nincs értelme kapcsolatot kezdeni vele.


Ha megkedveltem de egy idő után csak a külsőmet dicséri, akkor azt gondolom, hogy az elején csak megjátszotta, hogy kedvel, hogy lefeküdjek vele és megint visszakozok.

2020. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem zavar senkit sem ha bejon a masik.


Ha nem tetszik es ugy tolja az ilyeneket h mennyire tetszem neki akkor csak kinos.


Tehat valasz a kerdesre: bejossz neki azert nem zavarja nyilvan.

2020. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ha bejössz neki, akkor nem zavarja.. ellenkező esetben igen.
2020. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az a valaki a párom. A többi esetben vagy attól undorodom, hogy egy nekem nem tetsző ember engem képzel maga alá vagy pedig attól, hogy egy nekem tetsző embernek csak ennyire futja velem kapcsolatban és leszarja, hogy egyébként milyen vagyok.
2020. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Ahogyan a kifejtésben is írtam, nem csak a külsejét szoktam dicsérni. A múltkor is hosszan beszélgettünk mindenféléről, és folyamatosan igyekszem érzékeltetni vele (és többször nyíltan le is írtam neki), hogy számomra ő nem csak ennyi.
2020. nov. 29. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor rendben van :) Nem úgy tűnik, hogy gond lenne. Ne vidd túlzásba, mert akkor őszintétlennek hat. De azt gondolom, hogy semmi gond nincs azzal, amit leírtál :)
2020. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm mindenkinek. Csak mondjuk jó lenne, ha néha a nők is mondanának olyat, hogy "te is tetszel nekem", "vonzó vagy", akármi. Nekem is sokat jelentene, ha néha kapnék pár jó szót.
2020. nov. 29. 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!