Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket milyen esetben nem zavar az a tudat, hogy kívánatosnak tart benneteket valaki?

Figyelt kérdés
Ismerkedés, beszélgetés során egy leányzóval eljutottunk a képcseréig, és kölcsönös beleegyezés után fehérneműben is láttuk egymást, kíváncsiak voltunk egymás alakjára. (Igen, tényleg nőről van szó, több ruhás képet is cseréltünk előtte, plusz közösségi oldalon is beszéltünk-beszélünk.) Előtte is többször elmondtam neki, hogy szép és csinos, aztán amikor így is láttam őt, bevallottam, hogy szexinek és izgatónak találtam, és hogy megmozgatta a fantáziámat. Rendszeresen megemlítem neki azóta is, hogy gyönyörű, csinos, és hogy jó volt őt "úgy" látni, hogy milyen jó alakja van stb. Nem tűnik olyannak, aki bárkinek megmutatja magát, és nincs is elszállva a külsejétől, sőt, nem tartja magát különösebben szépnek, sem jó alakúnak. Ilyen esetben a férfitól jövő pozitív visszajelzések csak egótuningnak jók számotokra? Vagy miért nem zavar benneteket, ha valaki ilyeneket mond nektek? Tényleg kíváncsi lennék a válaszokra. Én úgy gondolom, ennél egyértelműbben nem tudom kinyilvánítani valakinek, hogy szexuálisan vonzónak tartom, és valószínűleg egy nőnek is tisztában kell lennie ezzel. Miért lehet az, hogy nem zavarja őt ez, nem sértődik meg? Elmondása szerint nem túl népszerű a férfiak körében, ami persze vagy igaz, vagy nem. Amúgy persze nem csak ilyen témákról beszélget(t)ünk, hanem családról, munkáról, hobbikról, sok minden másról is. Jó, szoktam róla fantáziálni, és igen, izgató lenne ennél kicsit több is, de nem akarom őt lerohanni.

2020. nov. 29. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én szoktam a páromnak ilyet mondani :)
2020. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Esetleg még abban kérnék tanácsot, hogy hogyan/mikor lehet felvezetni a kicsit pikánsabb gondolatokat. Nyilván nem lerohanásra vagy közönségességre gondoltam, csak finomabb játszadozásra, utalásokra, esetleg képcserére, miközben azért persze nem csak erről szólna a dolog továbbra sem. Az intim kép óta sokat fantáziáltam róla, a testéről, csak nem szeretném, hogy "olyannak" tartson. Ezért is próbáltam eddig is óvatosan közölni vele a dolgokat, de szerintem már azért az is eléggé egyértelmű volt, csak most nem tudom, hogyan tovább.
2020. nov. 29. 20:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!