Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha online ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha online ismerkedésnél képcsere után mindig leráznak?

Figyelt kérdés

Tök jól elbeszélgetünk, megvan az összhang, és mindig szólok előre, hogy enyhén szólva nem vagyok egy világszépe.

Ha rögtön képet küldenék, akkor válószínűleg el se jutnék senkivel addig, hogy meg akarjon ismerni és megkedvelje a személyiségemet.

Mit lehet tenni ilyenkor? Adjam fel? Élőben nem tudok ismerkedni egyáltalán, a külsőm miatt nem kíváncsiak a személyiségemre és esélyem sincs megkedveltetni magam.


2022. nov. 30. 13:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Valahogyan csak összejön nekik, mert azért nem mindegyik szingli.

2022. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Plussz van akinek fétise az elhizott kövér nő és lehet szép arcuk is
2022. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Mutass képet ha segítséget vársz.


N

2022. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kene tul hosszan ismerkedned anelkul, hogy talalkoznatok. Az emberekben nagy elvarasok alakulnak ki, amit persze mar nem fogsz tudni megugrani. 1 het utan inkabb talalkozzatok. A netes csetek semmilyen kapcsolatot nem fognak generalni, akarmilyen lelki tarsakat talalsz ott.
2022. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert bem talalsz mert meg a legocsmanyabb pasiknak is vesikerul neha egy joval fiatalabb jo no es onnantol az a merce. Nem viccelek, egyik elhizott 55 eves munkatarsam max 30 evig ismerkedik nokkel es mindig akad egy aki benyalja a dumajat mert szeretetehes es leadja.
2022. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom hogy nézel ki, de szerintem az is lényeges lenne hogy "szolidan sminkelek, járok körmöshöz és szempilláshoz, igyekszem előnyösen öltözni" és a plasztikák mire voltak, mert az is lehet hogy ezek egyike vagy mind okozzák hogy eltűnnek (pl ha valaki nem szereti a sminket vagy az erős szempillákat de te meg igen stb)
2022. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia. Kinyallak szivesen, ha szexpartner kellene ;)
2022. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!