Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha online ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha online ismerkedésnél képcsere után mindig leráznak?

Figyelt kérdés

Tök jól elbeszélgetünk, megvan az összhang, és mindig szólok előre, hogy enyhén szólva nem vagyok egy világszépe.

Ha rögtön képet küldenék, akkor válószínűleg el se jutnék senkivel addig, hogy meg akarjon ismerni és megkedvelje a személyiségemet.

Mit lehet tenni ilyenkor? Adjam fel? Élőben nem tudok ismerkedni egyáltalán, a külsőm miatt nem kíváncsiak a személyiségemre és esélyem sincs megkedveltetni magam.


2022. nov. 30. 13:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10, hogyhogy mi az a minden?
2022. nov. 30. 14:05
 12/27 anonim ***** válasza:
74%

Azt irod mindent megtettél amit lehetett.

Konkrétan?

2022. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

#11: ez a visszakérdezős, alapvető, kulcsfontosságú információkat eltitkoló stílusod eléggé bicskanyitogató, kérdező.

Te a semmiért (szinte nulla információ) vársz valamit (segítséget)? Mégis mire föl?

Elő a farbával! Mi a baj a külsőddel? Extrém ronda vagy? Ha igen, akkor pontosan hogyan?

2022. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hát, sosem volt túlsúlyom, bőrproblémám vagy ilyesmi. Nyilván a higiéném rendben van, ápolom a bőröm tudatosan (hidratálás, fényvédő, retinol stb), szolidan sminkelek, járok körmöshöz és szempilláshoz, igyekszem előnyösen öltözni, a hajam is mindig meg van csinálva, ha megyek valahova, mozgásban/sportban gazdag egészséges életmódot folytatok és hasonlók.

Esztétikai beavatkozásom is volt már, és tervezek még, de komolyabb plasztikai műtétekre például nem futná.

2022. nov. 30. 14:13
 15/27 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, ezzel a kötekedő hangnemmel képet sem kéne küldened - elkerülnélek messzire. Bocs, no offense.
2022. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Semmit sem tehetsz. Fejet nem lehet cserélni másikra. A plasztika meg túl sokba kerül, de ha bírod fizetni, akkor tedd, te dolgod. Én egyetlen kan miatt sem viselnék el ennyi késelést. Nem érnek ennyit.
2022. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

ugyan így járok férfiként...


45/F

2022. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak nem a megfelelő emberekkel ismerkedtél eddig. Az alapján amit leírtál semmi baj nincs veled. Valószínűleg külsőleg is rendben vagy, csak eddigi férfiaknak nem voltál az esete...


Engem kíváncsivá tettél, van kedved küldhetsz képet magadról!

2022. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tudom az ilyen kérdések láttán hogy az a rengeteg ronda kövér no ugyan hogyan ismerkedik
2022. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!