Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszajön még ezután? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön még ezután? Tényleg csak szexet akart?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, aki pár hónapja instán rám írt, beszélgettünk, és már a legelején bevallottuk egymásnak, hogy nagyon bejövünk a másiknak (egy suliba járunk, tehát látásról ismerjük egymást). Mindig, minden alkalommal ő keresett, és az elején elmondta, h semmi komolyat nem akar (én meg naivan persze azt hittem, hogy max haverkodunk majd...). Nos, az egész átment ilyen szexchates dologba, viszont utána eltűnt, kikövetett, majd mintha mi sem történt volna, újra jött a képeivel (én egyébként nem mindig viszonoztam ezt). Másodjára már kérdezgette, van-e valami baj, ha szótlan voltam, segíteni akart (legalábbis látszólag), bókolt is sokat, úgy tűnt, hogy talán nem csak arra kellenék neki, majd megint eltűnt. Harmadjára viszont kérdőre vontam, mondtam neki, hogy én ebben nem vagyok benne, hogy megy a huza-vona, mondja ki kerek-perec, mit akar, és akkor kibökte, hogy csak szex/szexchat. Én magamat meg őt is sokkal többre tartom ennél, szóval visszautasítottam és ezúttal én töröltem ki őt, válaszul letiltott.

Kérdés: most valóban képes volt 3x visszajönni csak ezért? Amikor megkérdeztem tőle, hogy minek talál vissza ide hozzám mégis mindig, azt válaszolta, hogy "jó kérdés". Engem szimplán az érdekel, hogy tényleg csak ennyit akart-e, mert nekem van egy olyan érzésem, hogy nem, és hát a női megérzések... Olyan, mintha csak megijedt volna (mert amúgy tényleg jól kijöttünk egymással), de nem tudom...



2023. jún. 23. 16:49
A kérdező szavazást indított:
csak szexet akart
ő sem tudja, mit akart
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha annyira hülye, ez az ő dolga, addig is vedd úgy, hogy igen, igazat mondott és csak erre kellettél.
2023. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
31%

Hàt csajszi, a lukad kellett.


Többre értékelni a f@szikàmat meg gyenge elmére vall.

2023. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Milyen szex? Milyen luk? Le sem feküdtek.
2023. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ilyenen agyalni és időt pazarolni rá.
2023. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Előbb szexchatet, aztán a képeidet kérte volna el masztihoz, lehet belefért volna webcamsex is és utolsó sorban szex eloben.

"Jó kérdés" - azért azt válaszolta sokszor, mert tudta, hogyha őszinte lett volna akkor letiltottad volna. De amikor elkezdtél "hisztizni" akkor inkább bevallotta. Ennyi.

2023. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Oldfire ***** válasza:
95%
Feljtsd el. Könnyen megfektethető prédának nézett
2023. jún. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kimondta hogy csak szexet akart volna, így annyit is akart nem többet. Amúgy ha kanosak a pasik sok mindenre képesek, visszapofátlankodnak tízszer is ha úgy van.

Sajnálom ha csalódtál, de felejtsd el. Örülj neki hogy nem feküdtetek le.

2023. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!