Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képcsere után letiltott?

Figyelt kérdés

Fél éve beszélgettem egy vele messengeren. Kedveltük egymást! Felvetette az ötletet hogy barátság helyett menjünk el egy randira. De előtte cseréljünk egész alakos képeket! Bele mentem és közvetlen a kepcsere után elérhetetlené vált!! Azt mondta mindig ő nem felszínes és nem zavarja ha a férfi kicsit pocakos màr 30 év felett. 😐


Veletek is volt már ilyen hogy felszín alapján döntött egy nő, aki addig totál normálisnak látszott?


2023. jún. 29. 06:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Fél évig beszélgetsz valakivel úgy, hogy nem is láttad? És randizni akarsz? .. eléggé furán vagy bekötve..


Kíméld legközelebb meg magad és legyen meg a képcsere pár nap után.

2023. jún. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Arcos képeket láttunk egymásról. De ez csak barátság féle volt a neten. A lány vetette fel hogy lehet több belőle és találkozunk, de előtte cseréljünk teljes alakos képeket. Amúgy ő elég csinos.
2023. jún. 29. 06:28
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Az valóban nem szép tőle, hogy simán csak letiltott. Én őszintén megmondtam volna, hogy nem tetszel, és inkább nem szeretnék randizni.

Attól, hogy nem tetszik neki a tested, nem felszínes, és semmi okod rá neheztelni, ha ezen vergődsz, akkor gusztustalan jellem vagy. A stílus, ahogy ezt intézte, na az valóban gáz, azon szerintem jogosan háborodsz fel.

2023. jún. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
És a pocakod valóban csak "kicsi", kérdező?
2023. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Igen, abban a pillanatban letiltott. Bevett szokás a felszínes ostoba qurvák között.
2023. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
180/90 vagyok. Tudom nem egy trendi 70 kg. De nem is a vészes kategória. És elméletben őt ez nem zavarta a kepcsere pillanatáig.
2023. jún. 29. 06:55
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem olyan nagy a hasad, akkor lehet fejre nem tetszettél. Van ilyen. Egy jó testalkat sem lesz minden esetben elég a vonzalomhoz. Nálam pl. nagyon kevés. Én az arcra utazok. De mondjuk én közlöm is.
2023. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Én szerintem teljesen rendben vagy. Ha meg van valami testi hiányosságod, azt is lehet anyagiakkal kompenzálni.
2023. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

8: Ez azért függ az alkattól is, mert én 10 centivel magasabb és 10 kilóval kevesebb vagyok, mégis van már egy kis pocakom, pedig edzek.


Kérdező: A netes ismerkedés sajnos ilyen, sokan azonnal kukába dobják a másikat kommunikáció nélkül. Valószínűleg nem tetszettél neki és nem akart konfrontálódni.


Keress tovább, ha párkapcsolat a cél, már az elején ismerkedj képpel, hogy elkeruld a hasonló kellemetlenségeket! (Avagy személyesen, az a legjobb!)

2023. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj, neki pont nem tetszettél, másnak majd fogsz :)


Amúgy ez elég rossz, én egyszer itt beszéltem már kb 9 éve egy sráccal, éppen szakítás után voltam. Mondta, hogy ő szexkapcsolatot keres és akkor én is úgy voltam vele, hogy hiányzik a szex, de párt nem akarok. Sokat beszélgettünk, úgy egy két hetet, majd jött a képcsere. Hát biztos valakinek bejön, de nekem nem, egyszerűen megláttam és mondom én ezzel biztos nem dugok :D Megmondtam neki, hgy nem tetszik. Aztán másnap leb.aszott, hogy "tudtam, hogy nem fogunk többet beszélgetni, ha nem tetszem neked". Hát mégis mit beszélgessek vele, amikor csak a szex miatt ismerkedtünk? :D De olyan is volt, hogy első beszélgetésnél már képcsere volt, igazából nem volt jóképű de nagyon rossz se, átlagos. De olyan önbizalomhiánya volt, hogy ahogy elküldte a képet, hozzátette: "gondolom a külsőm miatt nem akarsz találkozni velem". Nekem ezzel a mondattal volt bajom, úgyhogy tényleg nem találkoztam és beszéltem vele.


Szerintem érdemes már az első nap látni teljes egészében az embert, vagy a randi jöjjön össze 3-4 nap múlva és akkor nincs olyan nagy csalódás.

2023. jún. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!