Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bekövettük egymást és letiltot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekövettük egymást és letiltott. Miért?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel egyik este egy beülős helyen voltunk. Az egyik srác nagyon nézett engem, nekem pedig nagyon tetszett a stílusa. Rengeteget nézett, majd amikor már távozni készültem oda jött és elkérte az Instagrammomat.

Bekövettük egymást, engedélyeztük, majd mire haza értem láttam, hogy törölt, kikövetett.

Szóval ez ennyi volt. Nyilván továbblépek meg minden csak én ezt nem értem, ennek így mi értelme volt? Szemeztünk, veszi a bátorságot, majd kitöröl?


Nincs kint nekem semmi instan csak egy profilkép meg a macskámról egy kép, de ezt tudja mert látta amikor bekövettük egymást.


Őszintén ez most nagyon sérti az egomat.


2022. febr. 4. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát.
2022. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet van barátnője.
2022. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Rossz ha visszanyal a fagyi ugye?
2022. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Hazáig kijózanodott.
2022. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Idióták, sokan csinálják ezt. Ittasan azt gondolják, meg akarnak ismerni, aztán reggel másnaposak és veled kötik össze ezt a rossz érzést, hogy nem volt olyan jó a buli, mert hányingerük van.


Egyszer bejelölt Facebookon egy srác, volt egy közös ismerősünk. Ráírtam, hogy honnan ismerjük egymást, egy perc múlva letiltott :D Ahelyett, hogy visszavonta volna a jelölést, aztán nem válaszolt volna.

2022. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!