Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képcsere után letiltott?

Figyelt kérdés

Fél éve beszélgettem egy vele messengeren. Kedveltük egymást! Felvetette az ötletet hogy barátság helyett menjünk el egy randira. De előtte cseréljünk egész alakos képeket! Bele mentem és közvetlen a kepcsere után elérhetetlené vált!! Azt mondta mindig ő nem felszínes és nem zavarja ha a férfi kicsit pocakos màr 30 év felett. 😐


Veletek is volt már ilyen hogy felszín alapján döntött egy nő, aki addig totál normálisnak látszott?


2023. jún. 29. 06:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a ritka, ha nem tűnnek el képcsere után.
2023. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A letiltás az a durvább eset

De a képcsere utáni eltűnés gondolom mindkét nemre jellemző ha az egyik fél nem túl jól néz ki.

Velem is előfordult, sajnos ez gyakori eset. Általában csak offolják az embert, és úgy kell belőlük kihúzni hogy akkor most mi is van, mert maguktól le sem merik írni egy vadidegennek sem.

Főleg ha már facebook megvan akkor pláne nem mert megvan a "kapcsolat", el tudod érni

2023. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen világos, hogy mi történt: a külsőd nem tetszett neki, és nem akart hosszasan magyarázkodni, kényelmetlen helyzetbe kerülni. A letiltás sajnos manapság egyre inkább dívik, hiszen egyetlen kattintás, és ki vagy törölve az életéből, mintha soha nem is léteztél volna. Egy másik módszer, ami gyakori, hogy egyszerűen ignorál a másik fél: nem reagál semmire (idegen szóval ghostingol). Aki például a neten társkeresőzik, annak ezekhez a rideg, szívtelen elutasításokhoz hozzá kell szoknia. Ne tudd meg, hogy nekem hány ilyen volt. Legalább a te esetedben van nyilvánvaló magyarázata a történésnek. Nekem sok olyan volt, hogy az égvilágon semmi okát nem lehetett kifundálni a másik fél hirtelen, minden átmenet vagy lehetséges magyarázat nélküli eltűnésének.
2023. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindig azt írják itt, hogy a nők nem tudnak őszinték lenni. Én az vagyok, erre kapok egy rakás pirosat. Ki érti ezt? 🤷‍♀️
2023. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem bűn valakit ignorálni.

Én a nejemet rendszeresen szoktam, mivel szeret mindenbe beleszólni.

2023. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
71%

Nekem ez a történet nagyon furcsa.


1. Az elején láttatok egymásról fényképet, igaz, csak arcról.


2. Fél évig csak barátilag leveleztetek, nem találkoztatok személyesen.


3. Majd a nő teljesen váratlanul kitalálta, hogy próbáljatok meg vmi komolyabbat, és ekkor cseréltetek egész alakos képet.


4. Ha jól értem, tudta a paramétereidet végig, tehát hogy milyen magas vagy és hány kiló.


5. Az egész alakos képcsere után eltűnt.


Számomra (nő vagyok) ez a nő nagyon zavarosnak tűnik. Látta az arcod, tudta azt, hogy nem vagy vékony-sportos testalkat, teljesen váratlanul randit javasolt, fényképcsere után felszívódott. Arra tudok gondolni, hogy esetleg az egész alakos képen az arcod más szögből volt látható, vmi olyasmit vett észre, amit korábban nem.


Én úgy gondolom, hogy minél hamarabb tisztázni kell, hogy mi a beszélgetés, ismerkedés célja (egyébként azért ezt lehet egy intenzívebb csetelés után érezni ill. alakul is). Fél év nagyon hosszú idő, miért pont most jutott eszébe a nőnek, hogy legyen több, mint barátság? Miért volt olyan fontos neki a testedet látni, ha nagyjából tudhatta, hogy milyen az alkatod? Miért reagált így, hogy csak simán eltűnt?


Saját történetek: egyszer egy férfivel ismerkedtünk, rögtön a legelején fényképcsere volt, csak arcról. Minden oké. Belecsaptunk a lecsóba, 1-2 napon belül találkoztunk. Megláttam és elájultam... nagyon kövér volt. Azt tudtam, hogy alacsonyabb nálam, de az nem zavart volna. Másik történet: egy másik férfivel leveleztem, eleinte barátság volt, de aztán egyértelműen lehetett érezni,hogy mindkettőnk részéről kezd alakulni vmi vonzódás. Az tudtam, hogy ugyanolyan magas, mint én, de egyszer vmi olyasmit írt, hogy "törékenynek képzellek el magam mellett", amit nem tudtam mire vélni (egyébként ő tudta, hogy nagyon vékony vagyok, én nem tudtam, hogy ő hány kiló). Találkoztunk és NAGYON rendben volt, izmos volt, egy picit sem kövérkés.


Ez a két eset mutatja nekem, hogy a férfiak is gátlásosak a testsúlyukkal kapcsolatban és érdemes tényleg a legelején egész alakos képeket küldeni ill. kérni, célszerű napról napra arra törekedni,hogy kiderüljön, hogy ki mit szeretne és ha alakulgat vmi vonzalom, akkor mihamarabb személyesen találkozni és egyébként egy kép nem kép, legalább két-három-négy képet érdemes látni egymásról, mert bizony az arcról készült képek nagyon csalókák lehetnek, ha nem szemből készültek (hanem oldalról vagy féloldalról).


Kérdezőnek üzenem, hogy ne szomorkodjon, ez a nő ilyen volt, majd egy másik nő másmilyen lesz.


És bocsánat a litániáért. :)

2023. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%
A nők azok ilyenek. Nem kel túlspilázni.
2023. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!