Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezte meg a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezte meg a lány hogy oltva vagyok e és mikor megtudta hogy oltva vagyok letiltott, miért fontos ez ennyire?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Mert manapság már eljutottunk oda, hogy az oltás működik. Emberek milliói vannak beoltva, én például tegnap előtt vettem fel a 3. adagot.


Aki még egyet sem vett fel, az finoman fogalmazva az intelligencia híján van. Haverom szavával "felelőtlenség" vakcina nélkül lenni

2022. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Feltételezem ebből szőrte le, hogy rettegő vagy e, vagy sem, és mennyire fogod idegesíteni a szorongásoddal ha együtt lennétek :D
2022. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Időközben látom, hogy félreértettem a kérdést, azt hittem, te nem vagy oltva.


Szóval akkor itt a 2.0-ás válaszom:


A lány egy oltásellenes hülye, örülj, hogy megszabadultál tőle.

2022. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
#1 és #3 voltam
2022. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Elég csúnya szó ez az oltásellenes megnevezés. Ezzel olyan mintha azt mondanád, hogy akinek az álláspontja más mint a tiéd az hülye.

Meg is fordítható a dolog. Olyan mintha én azt feltételezném rólad, hogy képtelen vagy érvelni az oltás mellett és a felmerülő ellenérvekkel sem tudsz mit kezdeni.

2022. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Így járt, ne foglalkozz vele, biztos kemény konteós.
2022. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Az összes oltottnak meg lett rövidítve az élete. Csak mindenkinek máskor üt ki a hatása.
2022. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez a gond a világgal. Van 2 nézőpont és meg sem próbálják az emberek a másik szemszögéből nézni a dolgokat hanem inkább egymásnak esnek. Ha nem lennének törvények akkor gond nélkül ölnék is egymást.

Miért ilyen az emberek többsége ?!

2022. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Meg egyébként miért olyan meglepő, hogy felismerte a lány, hogy alapvető nézetbeli eltérések vannak kettőtök között, ezért úgy gondolta, hogy felesleges próbálkozni mert valószínűleg az élet más területén is jelentős különbség lesz köztetek.

Ezt megelőzve inkább letiltott, hogy elejét vegye ennek. ( A férfiak köztudott, hogy zavaróan tudnak nyomulni, csak hogy bejussanak a bugyiba és így már nem kell felesleges köröket futnia)

2022. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Mert idióta. Röviden tömören.
2022. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!