Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratnom miatt letiltott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom miatt letiltott a szerelmem. Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés

Legjobb baratnom miatt tiltott le az a fiu akibe szerelmes vagyok. Nagyon regota. Es hat...ez most tenyleg nem az en hibam volt..megszeretnem beszelni a fiuval hogy bocsasson meg, mert nekem borzalmasan hianyzik.

Meg van a telefon szama, es fel is tudnam hivni, de nem tudom mikor zavarom vagy mikor er ra beszelni velem. Sajnos nem egy varosban lakunk, es messze vagyunk egymastol, igy felkeresni nem tudom.

Ez lenne az ugymond egyetlen megoldas arra, hogy feloldjon..szerintetek felhivjam?

Ha igen, akkot mit mondjak neki? Hogy beszeljem meg vele, hogy megerto legyen, es kibekuljunk?

Kerlek minel tobben valaszoljanak, mert ez fontos nekem:(

Koszonom szepen elore is!



2015. márc. 23. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dedós, hogy ahelyett hogy veled megbeszélné, letilt, akkor nincs szükséged rá.
2015. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress fel eggy terapeutát!
2015. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hívd fel...mond h találkozni szeretnél vele mert a FIDESZ bajban van...a találkozáskor mond el neki h szereted őt ennyi
2015. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minek nekem terapeuta? o.o
2015. márc. 23. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán mert hülye vagy, és a facebookon élet az életed?
2015. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki telefonon azt, amit facebookon mondanál.

Hogy pontosan mit mondj, azt mi honnan tudjuk?! Hiszem fogalmunk sincs a sztoriról..

2015. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nem fbn elem az eletem:)

De konyorgom..ha 100 km van koztunk akkor nem tehetem meg azt, hogy atsetalok hozza, mert nekem ahhoz van kedvem...

2015. márc. 24. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!