Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökké egyedül lesz az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül lesz az aki nem a saját típusához mérten keres partnert?

Figyelt kérdés

A vékony, vagy legalábbis nem kövér nők tetszenek. Viszont én 130 kg vagyok. És minden próbálkozásom ellenére nem tudok lefogyni. 15 éve szenvedek ezzel. Már az egész fiatalságom elment ezzel. A keserűség és a düh már látszik a viselkedésemen. Az egész ehhez kapcsolódik hogy nem érdemlek partnert mert szarul nézek ki.


33/F


2023. aug. 26. 11:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Folyamatosan egy app segítségével számon tartom mennyi a napi bevitt kalória. Amúgy 2700 körül nekem a normális. (Okos óra , mérleg , Bmi stb szerint).


Leírhatom ide az egész heti menümet akkor is az lenne a válasz hogy hazudok! Csak kitalált étrendet írok es minden nap a mekiben eszek. Szóval ilyen vitákba feleslegesen én már bele se megyek. Mert tudom hogy nekem van igazam. A körülmények áldozata vagyok (munka miatt belekényszerített életmód “kevés alvás ws pihenés”. Plusz valami fel nem fedett betegség , cukiságok mint nehezítő tényező a hízékony családi genetika es a lassú anyagcsere.


Nem érdekel más mit csinál, hogy hazudik ebben kapcsolatban vagy akármi! Én tudom hogy keveset eszek es többet mozgok mint aki versenyszerűen edz. Mégse , lókuki az eredmény ami látható. Az idegen emberek szerint (akik nem tudjàk mit teszek) úgy tűnhet hogy egy gyufat nem teszek keresztbe az egészségemért.

2023. aug. 26. 17:45
 22/25 anonim ***** válasza:

"Mert tudom hogy nekem van igazam."

Biztos nincs igazad, különben ha - elmondásod szerint - kevesebb kalóriát vinnél be, mint amennyit elhasználsz, akkor fogynál. Nem fogysz, tehát már az elején nem igaz egy állításod. Olyan nincs, hogy valaki kalóriadeficites ÉS hízik mellé. Fizikai képtelenség.

2023. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

De ha nem írod le h mit eszel akkor érdemben nem tud itt történni semmi.


Mármint okés leírod h a körülmények áldozata vagy, mi helyeselünk " igen a körülmények áldozata vagy", megsimogatjuk a fejed.


De ettől neked nem változik semmi. Így nincs semmi értelme a kérdésnek ha nem adsz esélyt legalább valamennyire produktív válaszokat írni.


Semmit nem tudunk az edzesedrol sem, az hogy az ember 2-3 órát a teremeben van még nem garancia semmire én 2,5oras edzésekkel kezdtem de annyi balfaxsággal hogy a mai másfél órás edzéseim körökkel hatékonyabbak.

2023. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️😂
2023. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2700 kalória már biztos, hogy kaloriadeficit? Amúgy az nagyon nem mindegy, hogy miből áll a kaloriabevitel. És ja, a sportot, mozgást nem említetted, anélkül nem nagyon fog beindulni a fogyás, az izomepites meg pláne. Sportolsz valamit?
2023. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!