Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökké egyedül lesz az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül lesz az aki nem a saját típusához mérten keres partnert?

Figyelt kérdés

A vékony, vagy legalábbis nem kövér nők tetszenek. Viszont én 130 kg vagyok. És minden próbálkozásom ellenére nem tudok lefogyni. 15 éve szenvedek ezzel. Már az egész fiatalságom elment ezzel. A keserűség és a düh már látszik a viselkedésemen. Az egész ehhez kapcsolódik hogy nem érdemlek partnert mert szarul nézek ki.


33/F


2023. aug. 26. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Orvosi, dietetikusi segítséget kértél már a fogyashoz? 130 kg nem a csajozás miatt probléma elsosorban, hanem az egészséged miatt.

A vékony nőknek általában a sportos, vékony férfiak tetszenek. Lehet kivétel, de ezt senki sem tudja garantálni.

Én a helyedben segítséget kérnék a fogyashoz.

2023. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1


Igen. Az ingyenes megoldás nem működik. Maszek orvoshoz még nem mentem. De olyan kevés a jövedelmem hogy 20-30 ezer Ft kiadás csak úgy az nekem olyan gondot okozna hogy a számlákat nem tudnám befizetni. És gyanítom nem 1 alkalomra kéne oda menni.

2023. aug. 26. 11:44
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
De az életed múlik rajta minden szempontból. Össze kéne rá spórolni.
2023. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

"És minden próbálkozásom ellenére nem tudok lefogyni."

Pontosan mivel próbálkoztál?

2023. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjuk már, hogy próbálsz lefogyni, senki sem lesz csak úgy 130 kg, ahhoz rengeteget kell enni. Csökkentsd a mennyiséget drasztikusan, járj el eleinte sétálni, aztán futni, vagy kondizni, olyan nincs, hogy valaki nem tud lefogyni.
2023. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Semmivel nem próbálkozik, csak pár naponta kiírja ide a hisztit. Unalmas már..


Egyébként nem, nekem volt sokkal szebb barátnőm, mint én, mert én csak elfogadható kategóriába esek férfiként. (talán)


Szóval oké, hogy túlsúlyos vagy, de:


1. Hisztizel és semmit se teszel ellene.

2. A személyiséged is probléma. 130 kg nem olyan vészes amit ne lehetne 1 év alatt normalizálni, mert 25 kg simán lefogyható 1 év alatt, és innentől meg már nem lehet kifogásod, mert 105 kg-val simán találsz párt. Vannak nők akiknek bejön a macis alkat, de persze olyanok is akiknél ezzel kiesel a kosárból, de nem lehetetlen.

3. Persze egyszerűbb semmit nem csinálni és Gyakorin hisztizni.

2023. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Engem is érdekelne, hogy eddig konkrétan mivel próbálkoztál.
2023. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nem a típusának megfelelő partnert csak nagyon sok pénzzel a golddigger rétegből lehet szerezni, viszont neked mint elmondtad nincs nagyon sok pénzed. Így sajnos Mészáros Lőrinc adottságaival ám a pénze nélkül nem fogsz Várkonyi Andreákat kapni.
2023. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

6


🤣 105 kg nem vészes? 78 kgal is kövérnek mondott a lovardás csaj akivel anno ismerkedtem. Visszament az exéhez aki jobb pasi (vékonyabb ) volt mint én.

2023. aug. 26. 13:27
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 78 kg-rol sikerült 130-ra felhizlalni magad?
2023. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!