Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudják a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a párkapcsolatban élők komolyan venni a problémát, hogyha valaki szenved attól, hogy egyedül van?

Figyelt kérdés
Olyan könnyen írják és mondják, hogy egyedül is jó lenni, meg a jó dolgokra várni kell, és szerelem, párkapcsolat és szex nélkül is élet az élet, magamra fókuszáljak, koncentráljak, és élvezzem az életet. Aztán hazamennek a párjaikhoz, kibeszélik, hogy jaj problemazott már megint az Xy, hogy nincs párja és nincs jól egyedül, nehezen éli meg, hogy aki megtetszik neki, annak ő soha be nem jön. Aztán szexelnek egy jót, összebújva aludnak el, megnéznek egy filmet vagy mit tudom én.
2023. aug. 22. 16:30
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
62%

Mert, ha ettől szenved az illető, bizony kínkeserves élete lesz.

Ezt a legtöbben azért csak elkerülik 😅

2023. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Attól még, hogy párkapcsolatban vagyok jól emlékszem azokra az időkre, amikor évekig teljesen jól elvoltam egyedülállóként. A másik meg az, hogy a jelenlegi helyzeted az egyedüllét, ez van, ezen nem fogsz azonnal változtatni. Most ezt az időt eltöltheted magadat sajnálva és kínlódva, vagy megpróbálhatod élvezni a helyzet nyújtotta lehetőségeket. Mit vesztenél vele? Sosem fogom megérteni, hogy valaki miért az elsőt választja, de kinek mi.
2023. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom élvezni, mindig csinálok valamit. De hiába tölt fel az az adott dolog, hogyha hazamegyek a full üres lakásomba. Egy párnát ölelek magamhoz és úgy alszom el.
2023. aug. 22. 16:50
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
#2: Mit jelent, hogy évekig? Pontosan hány évet és milyen idős korodban? Egyedülállóként = mindenféle fizikai intimitás nélkül, tehát például még csók sem volt?
2023. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Én 21 éves koromig szűz voltam úgy, hogy már 14-15 éves koromtól akartam barátnőt. Pokoli volt. Közben láttam, ahogy a legtöbb barátomnak lesz első barátnője 15-16 évesen már. Tudok veled azonosulni akkor is, ha már nincsenek ilyen problémáim.
2023. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodj meg, nagyon sokan a fenébe kívánják azt,akivel élnek, csak kifelé mutatják a csilli-villit.

És nem minden tényleg egymást szerető és párban élő turbékol állandóan,vagy beszél ki másokat a magány miatt.

De tény, hogy ha nincs senkid, ahogy nekem sem, nem lehet mit tenni. El kell fogadni,mint ahogy azt is,hogy az ég kék. Hiába mérges valaki, vagy kínlódik,nem tud változtatni.

Nem mindenkinek adatik meg a párkapcsolat sem,sajnos. És bizony, sokan vannak olyanok is, akik lenéznek másokat,ha kínlódnak,de aztán ha ők is szakítanak, vagy más miatt magukra maradnak, kínlódnak ugyanúgy, ha nem jobban.

És vannak olyan kapcsolatok,olyan emberek, akiknél a magány is jobb,egy párna is jobb társaság.

2023. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt senkim. Pedig nem a sült galambot vártam, hogy a számba repüljön.
2023. aug. 22. 17:07
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Szingli vagyok, 9 hónapja és jelenleg nem is keresek senkit, mert kifejezetten jó egyedül. El tudom hinni, hogy van, akinek ez szar. Főleg, ha vágyik kapcsolatra.

Hogy kéne szerinted komolyan venni? Sírjanak együtt veled? Vagy vígasztalgassanak, hpgy majd csak te is kellesz egyszer valakinek? Szerintem ez senkinek nem feladata

Főleg, ha rendszeresen nyavalyogsz emiatt.

2023. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én nem 9 hónapja vagyok szingli, hanem egész életemben az voltam.


Nem, nem kell velem sírni. Viszont jó lenne, hogyha nem tagadnának le alapvető emberi szükségleteket, és nem beszélnének magas lóról, hogy hú de jó egyedül lenni, meg a szex nem minden, de már egy hét után a falat kaparnák, ha nem lenne.

2023. aug. 22. 17:10
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

A kérdezőnek a 9-es komment utolsó mondata egy nagyon nagy igazságot ír le!

Ugyanis tudom konkrétan egy coach-ról,aki videókat tesz fel,hogy magunkban is boldognak kell lenni...meg szakítás az jó,mert már ideje volt,stb...

Nos ezt a coach csajt dobta a párja és két hétig őrjöngött otthon, még közvetlen családja sem tudott segíteni neki.És miért, mert magányos lett ! Pont az, aki nyomta fullba a kretént,hogy jól van ez így, meg énidő meg minden....

Hát amit propagált, az élet megadta neki bőven.

2023. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!