Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudják a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják a párkapcsolatban élők komolyan venni a problémát, hogyha valaki szenved attól, hogy egyedül van?

Figyelt kérdés
Olyan könnyen írják és mondják, hogy egyedül is jó lenni, meg a jó dolgokra várni kell, és szerelem, párkapcsolat és szex nélkül is élet az élet, magamra fókuszáljak, koncentráljak, és élvezzem az életet. Aztán hazamennek a párjaikhoz, kibeszélik, hogy jaj problemazott már megint az Xy, hogy nincs párja és nincs jól egyedül, nehezen éli meg, hogy aki megtetszik neki, annak ő soha be nem jön. Aztán szexelnek egy jót, összebújva aludnak el, megnéznek egy filmet vagy mit tudom én.
2023. aug. 22. 16:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez az, 20-as, és gondolom, az ismerkedős fázist sem sírod annyira vissza. Vagyis feltételezem, nem cserélnéd le a kapcsolatodat arra, hogy újra meg kelljen találnod a tűt a szénakazalban (= a minden szempontból hozzád illőt, számodra megfelelőt), ami egyre reménytelenebbnek tűnik az idő és a kor előrehaladtával.

Legalábbis nekem 32 évesen ilyen, és kb. örülhetek, ha "csak" annyi a gond az x+1. újabb jelölttel, hogy minden rendben vele, helyes, okos, rendes, normális stb., de nem kívánom, nem indít be, totál semleges, hidegen hagy. Ennél csak rosszabb forgatókönyvek vannak. És amikor mások pillangókról, hormongőzről, rózsaszín ködről meg ehhez hasonlókról számolnak be, hogy náluk legalább az elején megvolt, az nekem már úgy hat, mintha felnőtt, ép elméjű emberként a Mikulásról beszélnének, hogy létezik. Amikor azt állítják, hogy kb. 2 évig is eltartott, az már szinte feldolgozhatatlan számomra. Mert ilyen tényleg vaaan? Nem csak az létezik, mint esetemben, hogy a világon semmit nem érzek, és akkor még örülhetek, hogy legalább nem taszít, irritál? :(

2023. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!