Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet az ellen egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ellen egy férfi ha nők azt mondják rá hogy unalmas és magának való?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 18:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Béreljen magának egy nőt, akivel eljátsszák a szerelmes párt, mutassa meg az összes fikázónak, majd rögtön elkezdenek nedvesedni rá.
2023. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Ez teljes mértékben attól függ, mekkora erőfeszítésre vagy hajlandó, kérdező. Komfortzóna fogalma mond neked valamit?
2023. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Kettes, igen.
2023. aug. 17. 18:39
 4/31 anonim ***** válasza:
34%
Azért néha csak elmész valahová, csak érdekel egy mozi? A legtöbb embernek pénze sincs programozni. Nem rossz a nyugis élet sem.
2023. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Moziba ritkán szoktam járni, kevés olyan film van mostanság ami érdekel, persze ha nagy ritkán van vmi mindeképpen megnézem moziban ezzel kifejezve támogatásom a készítők felé, hogy több ilyen készülhessen.


De alapjában véve otthonülö típus vagyok

2023. aug. 17. 18:42
 6/31 anonim ***** válasza:
Mennyire szeretsz másokkal beszégetni, mondjuk téged is érdeklő dolgokat megvitatni?
2023. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
Keres egy olyan nőt, aki az unalmas embereket szereti.
2023. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem szeretek másokkal beszélgetni, legalábbis én sohasem kezdeményezem, esetleg ha másik egy számomra érdekes témát hozz fel elmondom a véleményem részletesen, de alapjáraton nem szoktam új embereket megismerni és munkahelyemen levökkel csak a feltétlen szükségest beszélem meg mert nem korosztályom, más élethelyzetben.

Ha próbálok ismerkedni kudarcba fullad mert unalmas és magamnak valónak vagyok bélyegezve a nők által, társaság (jó barát vissza hallom), internet és idö után kezd megismerni (unalmas vagy nem érdekelsz)

2023. aug. 17. 19:12
 9/31 A kérdező kommentje:
Röviden nehezen nyilok meg, és nem kezdeményezek könnyen, és főleg nem beszélek sokat, még akkor sem ha ismerem, hajlamos vagyok hallgatni
2023. aug. 17. 19:13
 10/31 anonim ***** válasza:
Jó ez, hagyod élni a másikat.
2023. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!