Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet az ellen egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ellen egy férfi ha nők azt mondják rá hogy unalmas és magának való?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 18:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyanmár, nem az őskórban élünk, ahol a hallgatag, hümmögő kőbunkó a férfiideál. Az érzésekről szabad és kell is beszélgetni. Vagy szerinted minek van a kapcsolat? Dugni meg néha együtt filmezni, vagy mi? Hogy alakulhat ki egyáltalán szeretet, ha még csak normális kommunikáció sincs? Sem rendesen megismerkedni, sem fenntartani az érdeklődést, sem bizalmat kialakítani, sem konfliktust kezelni/megoldani nem lehet így.


Ha hiszed, ha nem, egymást szeretni és elfogadni többől áll, mint a testi igények és csöndes egymás mellett létezés. Sajnálom. Ilyen értelemben te alkalmatlan vagy egy normális párkapcsolatra.

2023. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Nehezen tudom elképzelni hogy egy férfi hoszasan beszéljen az érzelmiről egy nőnek napi rendszerességgel oda vissza, talán lehet a te párkapcsolati képed nagyon idealizált.


Az egyik válaszoló is jól írhatta több féle kapcsolat létezik más igényekkel

2023. aug. 17. 20:47
 23/31 A kérdező kommentje:

21,-es komolyan érdekel hogyan nézz ki egy érzelmekről való beszélgetés a férfi és nő között.


Én tudtommal a kommunikáció abvan fontos hogy megbeszéljük igényünket és problémát(tehát vmi zavar és vmi kompromisszum ami mindkettőnek jó stb vagy neki vmi nem tetszik és azt megbeszélni oldani), nem tudom hogy jön ide érzelmekről való beszéd.

2023. aug. 17. 20:50
 24/31 anonim ***** válasza:
67%
#23: végeztess magadon autizmus / Asperger tesztet, komolyan mondom.
2023. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%

#22:


"Az egyik válaszoló is jól írhatta több féle kapcsolat létezik más igényekkel"


Aha, akkor te hogyhogy nem találtad meg azt, amelyik a te elképzeléseidnek megfelel, hanem mindenki csak elhajtott a francba? Nem lehet, hogy mégsem te vagy a helikopter, vagy hogy mindenki más veled szemben közlekedik az autópályán?

2023. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 21-es válaszoló vagyok. Nem hiszem, hogy idealizált elképzeléseim vannak a párkapcsolatról, hiszen most is egy olyan férfi mellett élek, aki mindazt nyújtani tudja, amit fontosnak érzek.


Hogy-hogy néz ki egy érzelmes beszélgetes a mindennapokban? Pl a problémáink megbeszélése. Egymással, vagy magán jelleggel, bármi bármikor. Neki mostanság a családi kapcsolatai nehezen kezelhetőek. Nekem karrierválsággal kell szembenéznem. Ezt mind-mind át szoktuk rágni, és a végén (a jó tanácsok és hosszas fejtegetes) után jobban érezzük magunkat.

Aztán, mindkettőnknek nehéz gyerekkorunk volt. Jó néha kibeszélni a régi traumákat. De ide sorolom, ha egyikűnknek motiválásra, bátorításra vagy bókokra van szüksége.

Nemrég páromnak meghalt az apukája. Napokig, hetekig vígasztaltam. Nekem kisírhatta magát, ahogy anno és in neki, mikor a papám halt meg.

Ilyen az érzelmekről beszélni. Nem fogok mindent leírni, ez csak pár példa, ami szemlélteti, számunkra hogyan működik a kommunikáció.

2023. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%

Már megint a small talkos nyomorék... Ismételten írom,hogy nem leszel attól menőbb, ha 2 szót angolul írsz le ráadásul az is érti aki angolt sem tanult.


A kérdezőnek pedig annyit írnék, hogy van egy egyáltalán nem szószátyár kolléga aki 10 év után eljegyezte bnőjét. Munka alatt egy szót sem beszél, szünetben csak a telóját nyomja. Elég extrém eset mégis van nője.

Megaztán más milyen vagy utcán, milyen négy fal közt a nőddel. Akkor átmegy a téma érzelembe és bizalomba. Amikor csak ti ketten vagytok és minden más háttérbe szorul.

2023. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz volt hogy az érzelmekről beszélni fontos a jövőben igyekszem ebben fejlődni.
2023. aug. 19. 14:18
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
24. Elmebeteg ..
2023. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
#29: khm, látom, érintett vagy.
2023. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!