Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet az ellen egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ellen egy férfi ha nők azt mondják rá hogy unalmas és magának való?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 18:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Az, hogy otthon ülsz, nem jelenti azt, hogy unalmas vagy. Legalább is nekem az az ember nem unalmas, akivel lehet tök jókat beszélgetni.
2023. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

#8: tehát finoman szólva sem mozogsz biztonsággal az emberi kapcsolatok világában? Amúgy mik azok a dolgok/témák, amik érdekelnek téged?

A véleményed (amit akkor mondasz el, ha kérdeznek) mindig állandó, ugyanaz?

2023. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el. Ezek alapján tényleg unalmas vagy. Ha még hosszabb ismeretség után sem lehet veled normálisan beszélgetni, ne akarj párt. A legtöbb nő szeret és tud beszélgetni. Szüksége van rá, hogy értően, elfogadóan, esetleg bátorítóan kommunikáljanak vele. A "lelkizés" és hasonlók fontosak.

De veled max úgy járnának,mint egy szobanövénnyel.

2023. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

12,

Nem vagyok érdeklödö típus, nem teszek bele energiát hogy fent maradjon a beszélgetés, és nem kezdeményezem, szóval ha arra érted hogy nem mozgok biztonsággal az emberi kapcsolatok világában. Lehet leginkább az hogy én nem érzem égető szükségét hogy állandóan kommunikáljak beszéljek, és akár egy napig sem érzem hiányát ha nem szólok senkihez.


Változik a véleményem annak fügvényében ha vmi újat felfedeztem, nem tartom magam tévedhetetlennek és ha utána olvastam vminek vagy tapasztaltam ellenkezöjét annak hangot adok természetesen.


Tudomány,egészség,politika,gazdaság,társadalom,gasztronómia,számítástechnika,filmek,játékok,anime stb ezek kifejezetten.


Lehet velem beszélgetni de nem szeretem ha nincs mondanivalónk egymásnak, a small talk elképesztően unalmas számomra, az üres fecsegést nem kedvelem, ha valóban érdekel vki meghallgatom szívesen, és vissza is kérdezek adott problémával meséltekkel kapcsolatban, de én nem vagyok az aki szeret a dolgoknak nagy kereket keríteni, szóval paszív vissza kérdező tudok lenni olyankor, ha pedig nem szimpatikus akkor unottan nézem elengedem fülem mellett és hallgatok szinte 100%-ban, nem füzöm tovább nem kérdezek vissza.


Mit értesz lelkizés alatt?

Mondom ha érdekel vki akkor persze nagyon szívesen hallgatom, de attól én magam még nem fogok vagy akarok beszélni hasonlóan hosszan mert nem vagyok az a tipus.


Szobanövény?

2023. aug. 17. 19:47
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan no aki nem szereti ha egyfolytaban beszelnek neki.. de vannolyan is aki azt birja ha csak hallgatja a ferfi o maga meg dumal egyfolytaban.
2023. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
#14: az általad írtak fényében egyetértek a #13-assal: az ilyen embereknek, mint te, egyáltalán nem való párkapcsolat, mivel annak a lényege - az érzelmi dolgokról való értő ODA-VISSZA kommunikáció - a te személyiségedtől teljesen idegen.
2023. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

#15:


"de vannolyan is aki azt birja ha csak hallgatja a ferfi o maga meg dumal egyfolytaban."


Ez, amit leírtál, egy diszfunkcionális kapcsolat jellemzője. Ahol a két fél lényegében csak úgy "létezik" egymás MELLETT, de nem egymásSAL.

2023. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Érzelmi dolgokról nem szoktam egyáltalán beszélni illetve nem vagyok érzelmes típus, nem is lenne férfias.
2023. aug. 17. 20:30
 19/31 A kérdező kommentje:
16, tehát ha nem érzem szükségét és nem igénylem folyamatos kommunikációt akkor nem való nekem párkapcsolat, jól értem?
2023. aug. 17. 20:32
 20/31 anonim ***** válasza:
#19: igen, abszolút jól érted. Így, hogy a TE fogalmaid szerinti folyamatos kommunikációt (aminek a nagy részét több, mint valószínű, hogy fölösleges "small talk"-nak minősíted) nem igényled, pláne, hogy érzelmekről nem vagy hajlandó beszélni, neked egyáltalán nem való párkapcsolat. Az ugyanis nem egyenlő azzal, hogy van valaki, akibe rendszeresen beleürítesz, egyébként meg csak úgy elvagytok egymás mellett.
2023. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!